Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az újonnan alakult pártok...

Az újonnan alakult pártok tényleg megvették az ajánlásokat 2014-ben? Hogyan fordulhatott ilyen elő? Egyáltalán kitől vették vagy hogyan jutottak hozzá az ajánlásokhoz? Besétáltak valahova, hogy jó napot ezt és ezt szeretném vagy ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Én is aláírtam az előző választásokkor ajánló ívet és fel vagyok háborodva,hogy esetleg az én ajánlásomat is tovább adhatták egy olyan újonnan alakult pártnak akit lehet,hogy nem szerettem volna ajánlani!! Ez ellen semmit sem lehet tenni?

2017. dec. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ajánlásos rendszer egy hatalmas baromság volt!

Rengetegbe került, szinte mindenki visszaélt vele - volt olyan család, aki kizárólag pénzért adta az ajánlását - a pártocskák is adták-vették a cetliket, úgyhogy ideje volt elhagyni!

Sajnos nem csak ez az egyetlen gyenge pontja volt/van a választásoknak...

2017. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,de hogyan? Felkeresték egymást a pártok,h figyu vennék ajánlást?
2017. dec. 28. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy.

A régiókban összejöttek az ajánlások, és akkor ment a biznisz: pl. én adok nektek 100 ózdi ajánlót, ha ti adtok 100 Kazincbarcikát... van még elfekvőben 150 zalaegerszegi, kéne érte 150 szombathelyi.

Így tudtak pl. területi listát állítani a kis pártok.

De ezt mindenki tudta...

2017. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem csak,hogy ezek hogyan találkoztak? Ismerősök voltak? Mármint akik cseréltek egymással. Vagy hogyan keresték fel egymást?
2017. dec. 29. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden pártnak volt elérhetősége, kapcsolattartója...
2017. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gov.hu-n lehet ellenőrizni, hogy kiket adtál ajánlást. Simán lehet, hogy visszaéltek vele most is. Ha látod a neved, a rendőrségen tehetsz feljelentést okirathamisítás, és személyes ill. különleges adattal való visszaélés miatt.
2022. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!