Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Viktorék aukcióterve be fog...

Viktorék aukcióterve be fog válni? Államcsőd közeli helyzet van, vagy nincs?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
nincs államcsőd közeli helyzet, viszont a felelős kormányunk eddig úgy néz ki, mindent megtesz, hogy legyen.
2010. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én Fidesz szavazó vagyok. Én se igazán hiszem, hogy államcsőd közeli, a helyzet, de más véleménye is érdekel, hogy hogyan látja.

A kérdésem első részére szeretnék inkább válaszokat, hogy mik lehetnek azok a 3 nap alatt meghozott hirtelen döntések amik más irányba indítják majd el a gazdaság helyzetét.

2010. jún. 4. 13:24
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Óriási felelőtlenség ez a részükről. Most meg egy újabb nyilatkozat. Szétbarmolják a forintot.

Arról nem is beszélve, hogy ma Magyarországon az adóemelés csak megölné a gazdaságot, és teljes teret nyitna a feketegazdaságnak.

2010. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BlackSword ***** válasza:
29%
Ezt a munkát Viktorék már 8éve elkezdték... Ha jól rémlik 8éve is de 4éve aztán végkép katasztrófálisan elvesztette az MSZP a helyhatósági választásokat... A megyék és a városok nagyrésze Fideszes vezetésbe került... Már akkor megkezdték áldásos tevékenységüket és a megyei- és városi szervezetek szétverését, a rendszer bomlasztsát, hogy majd most amikor hatalomra kerülnek, majd mindent ráfogjanak az MSZP-re... Most ugye jön a menetrend szerinti "Baj van! Ismétlem: baj van!" Csak akkor azt nem értem, hogy miért? Az államháztartás hiánya csökkent, nem is kicsit... Akkor milyen csőd van??? De bizony tényleg baj van!!! Ismétlem baj van!!! Orbán Viktor miniszterelnök lett, végnapjait éli a magyar demokrácia... ennél nagyobb baj nem is lehetne...
2010. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyetértek
2010. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

tegnap 13:51


A felelős magatartás a hazudozás lenne á la Gyurcsány?

2010. jún. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!