Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz vagy Jobbik, esetleg...

Fidesz vagy Jobbik, esetleg Munkáspárt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni tavasszal rászavazzak-e a Fideszre, vagy adjak egy sanszot a Jobbiknak, hátha kormányra kerülnek, mégiscsak a második legesélyesebb párt. Szívem szerint a Munkáspártra szavaznék, de annyi esélyük van, mint hógolyónak a pokolban.



A Fidesszel nagyrészt egyet értek ideológiailag, mert Nyugat-ellenes és Kelet-barát, megvédi az országot attól a káros ideológiától amivé a Nyugat a 80-as évek óta sínylődött, amely korszak szerintem a Nyugati kultúra aranykora volt. (Feminácik, SJW-k, Polkorrektség).


Viszont a mai Nyugaton tetszik pl. Donald Trump, mert hasonlít Ronald Reagan-re és ő is fellép ezen deviáns dolgok ellen az USÁ-ban.



Van viszont két problémám a Fidesszel, az egyik az, hogy szerintem nem elég erélyesen Nyugatellenes, nem akarja kiléptetni Magyarországot az EU-ból, meg a NATO-ból, a másik meg az, hogy nem a Munkásosztályt támogatja, hanem a Felső-középosztályt meg Felsőosztályt.


Tehát leginkább egy olyan politika tetszik nekem, ami gazdaságilag szélsőbaloldali, társadalmilag szélsőjobboldali.



Vannak itt mások hasonló ideológiával? Fideszre vagy Jobbikra fogtok szavazni és miért? Esetleg gondoltatok a Munkáspártra?



2018. febr. 10. 06:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Majd április 7-én elolvasom melyik mit szeretne. Addig nem gondolkodom rajta.
2018. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ha a Fidesz beleveszi a programjába azt, hogy kivezeti az országot az EU-ból meg a NATO-ból, fellép a nyugati kultúra terjedése ellen, és mind kulturálisan mind politikailag mind gazdaságilag Oroszország felé fordul akkor biztos, hogy rászavaznék.
2018. febr. 10. 06:24
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Azt meg tudnád magyarázni, hogy a NATO-ból miért kéne kilépnünk? A femináciknak meg a polkorrektségnek semmi köze nincs egy katonai szövetséghez, lehetnél egy kicsit konzisztensebb.
2018. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Na na. Csináljuk úgy, hogy ne kelljen harcolni senkivel. Én is jóban tudok lenni mindenkivel miközben ő nyírják egymást. Nem nehéz.
2018. febr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem úgy működik, hogy nem kell harcolni senkivel. Romániában lesz egy degenerált vezető, aki úgy dönt, hogy benyomul a Tiszáig, akkor aztán majd nézhetünk, hogy nincs mögöttünk katonai szövetség.
2018. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Olyan komoly (parlamentbe jutásra esélyes) pártot úgysem találsz, ami felvenné a programjába, hogy kivezeti az országot az EU-ból vagy a NATO-ból. Ilyen alapon nem tudsz pártot találni.


A minimálbéremelés, a rezsicsökkentés, a célzott áfacsökkentések (hús) pedig legjobban a munkásosztálynak segítettek, aki jól keres, annak korábban sem volt gond ezek megvásárlása.


Trumppal még talán a mostani kormnáyzat tudja leginkább megtalálni a közös hangot, egy Allahot dicsőítő Vonát aligha fogadnának akkora lelkesedéssel, illetve a Jobbikot túlságosan oroszfüggőnek gondolják (KGBéla ügy).

2018. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A NATO egy védelmi jellegű szövetség, ettől elvileg másk háborúba beléphetnénk. Lásd törökök, akik erősen belefolytak a szíriai konfliktusba. Más kérdés, hogy szerintem nekünk nem kéne, eszközeink is meglehetősen gyérek amúgy ezen a téren.
2018. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Reális esély nem sok van arra, hogy ne a Fidesz maradjon kormányon amivel alapvetően nincs is bajom.

Én mégis másra fogok szavazni hátha van rá esély, hogy ne 2/3-al kormányozzanak.

2018. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Alain Delon ***** válasza:
3%
Inkább MSZMP. Neked az való.
2018. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Én megadom esélyt a Jobbiknak mert ennek az országnak már kb mindegy, és a Fideszen kívül bármelyik párttal jobban járunk.
2018. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!