Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti is büszkék vagytok Orbán...

Ti is büszkék vagytok Orbán Viktor kormányzása alatt elért sikereinkhez?

Figyelt kérdés

Én nagyon elégedett vagyok a Miniszterelnökünkkel, nagy biztonságérzettett add hogy ő megvéd minket a külföldi veszélytől pl. migránsoktól.

Nagyon tettszik a közeledésünk Oroszországhoz vagy Kínához mindig jó stratégia ilyen erős országokkal szövetkezni. Más országnak eddig eszébe sem jutott az hogy a Kelethez kell inkább közelednünk nem a Nyugathoz. Nagyon elégedett vagyok azzal a ténnyel hogy ilyen okos emberre bízhatjuk az ország sorsát mint Orbán Viktor. Remélem áprilisban is ő nyer és az után is. Jobb hely lenne ez a világ ha még több ilyen politikus lenne mint Orbán Viktor nem gondoljátok?

Nagyon boldog vagyok hogy az onokáknak ilyen élhető és virágzó helyet hagyok magam után mint Magyarország.



2018. febr. 15. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktor egy nagyon jó miniszterelnök. Ő egyszemélyben sokat tett az országért, sokat tett, hogy a fidesz ilyen lehessen. Tudom, hogy le fognak ezért pontozni, pedig ez csak a saját véleményem.
2018. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
80%
Irónia? Szarkazmus? Csak remélni tudom. Kicsit keverem a kettőt, hadd ne nézzek utána.
2018. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
83%
Ez 3 pont a trollómércén.
2018. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
78%
Trolololololo hohohoho
2018. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
42%
Zikkhájl Viktor Miniszter Elnök Úr!
2018. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
36%
Irónia a kérdés, de tudod mit? Büszkébb vagyok, mint a Gyurcsány kormány alatt elért sikertelenségeinkRE.
2018. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok rá büszke, csak látom, hogy a Magyaroknak ez kell.

De hát ez egy ilyen nép. Alkalmatlanok a jóléti társadalomra.

2018. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
86%
Biztos tehetséges... elvégre Soros ösztöndíjas volt ;)
2018. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon boldog vagyok hogy az onokáknak ilyen élhető és virágzó helyet hagyok magam után mint Magyarország."


ezen nagyon jót nevettem, vicces srác vagy

2018. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
83%

"Nagyon elégedett vagyok azzal a ténnyel hogy ilyen okos emberre bízhatjuk az ország sorsát mint Orbán Viktor."


Így van!!! Csak Mészáros L. okosabb nála!

2018. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!