Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elmentek szavazni? Es ha igen...

Elmentek szavazni? Es ha igen kire?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%
MSZP-re szavazok majd, bár a PM zavar. Többi balos nálam kizárva. Az MSZP se túl jó, de a többihez képest részemről ők a kevésbé rosszak.
2018. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
19%

Természetesen elmegyek.

A Fideszre fogok szavazni: részben a külpolitikájuk miatt (határon túli magyarok mellett - bár a szavazójogukkal nem értek egyet; Brüsszel ellen - már az EU csatlakozáskor is nemmel szavaztam, és azóta sem "győztek meg":( ), részben meg azért, mert a többi párt még rosszabb, és egyszerűen senki sincs a politikai palettán, akikre akár egy állatmenhely vezetését nyugodt szívvel rábíznám:( - Ellenkező meggyőződésemmel szemben már majdnem rá tudtam venni magam, hogy a Jobbikra szavazzak, de a határon túli magyarokkal szemben tanusított viselkedésük miatt a szememben örökre elásták magukat.

2018. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
96%

Igen, elmegyek.

Még nem tudom, kire szavazok, de az otthon maradás szerintem a lehető legrosszabb, amit tehetünk.

2018. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
63%
Igen elmegyek, és a Jobbikra szavazok majd. Az ok: nem a romákat támogatják orrba szájba. Nekem mar ez is pozitív...
2018. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Gál Zoé ***** válasza:
41%
Igen, az LMP fogok szavazni, hogy végetvessenek a szegénységnek és nélkülözésnek kicsi országunkban.
2018. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
igen, SGYP-re fogok, soros pártjára. Ők nyújtják a legszimpatikusabb programot.
2018. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%
Én is az SGYP-re fogok szavazni, Soros György vágja a pénzügyeket, a keze alatt ez az ország is felvirágziK!
2018. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Jani19871217 válasza:
63%
Csak a Jobbik jöhet nálam szóba. Csak náluk láttam értelmes pártprogramot, ami elnyerte a tetszésemet.
2018. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a komcsik (MSZMP származékok) ellen fogok szavazni, tehát a fidesz, maszop, dk, és a többi származék ellen.


Kétfarkú kutya, LMP, Jobbik, esetleg Momentum közt döntök majd.

2018. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%
Kétfarkú kutyapártra minek kell a szavazatot elpocsékolni? Egy vicc párt, úgy is kell hozzá állni, mint egy vicchez...
2018. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!