Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 24 évesen kire szavazzak...

24 évesen kire szavazzak április 8-án?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, gyűlölöm a Fideszt és mindazt amit képvisel illetve amit évek óta művel viszont fogalmam sincs kire kellene szavazni. Mivel alapvetően nem szokott érdekelni a politika, de a helyzet súlyosságát jól tükrözi, hogy még egy olyan ultra semleges emberkének - mint én - is kinyílt a bicska a zsebében és változást akar. Azonban nem tudok elmenni a sok ellenzéki párton. Ugye itt van a Jobbik, PM, MSZP meg még tudom is én ki. Mindeközben a szüleim minden ellenzéki szórólapot széttépett, amint meglátták azokat tehát mondhatni a környezetemben egyedül én nem váltam még narancsos zombivá. Nagyon remélem, hogy akárki is győz, a Hallgatói Szerződést semmissé teszi, visszatér a demokrácia az országba, a csókos/újgazdag talpnyalók meg lesznek hurcolva és visszatér az ország a normális európai kerékvágásba. Kire szavazzak 8-án, ha egy normálisabb/nyugodtabb és idővel erősebb, de legfőképpen nagyobb életszínvonalat biztosító országban szeretnék élni?

2018. febr. 22. 18:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha azért akarsz szavazni hogy gyengítsd a fideszt akkor kb bárkire szavazhatsz, de ha van is elképzelésed, esetleg valamivel egyetértesz amit más pártok ígérnek, képviselnek az is jó támpont.
2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1: Azért elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy objektíven melyik párt/pártszövetség a legnormálisabb alternatíva. Laikus vagyok!!
2018. febr. 22. 18:43
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem kötelező szavazni. Ha elképzelésed sincs arról, hogy hogy működik a politika, akkor jobb is.
2018. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

Szóval te gyűlölöd a fideszt, miközben nem foglalkozol politikával, és még laikus is vagy...

Három egymásnak ellentmondó állítás.

Akkor most én kérdezem: Kit akarsz te itt hülyének nézni, provokátorkám?

2018. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

Szavazz a Fideszre, aztán lépj le az országból. Jobbat nem tehetsz a Fidesz ellen.

Az a helyzet, hogy amíg a magyarok nem jönnek rá, hogy ez a múltban ragadt, demokráciaellenes, nagynemzeti gondolatvilág nem vezet semmi jóra, addig a Fidesz marad.

Túl kell nekik adagolni, hogy feleméssze önmagát.

2018. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Kétfarkuakra. Azért az ingyen sör valami. (Legalább igér. Igen. Már itt tartunk!)
2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Jobbikra.
2018. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
LMP vagy Jobbik. Kisebb pártokra nem érdemes szavazni.
2018. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Arra, akinek a legtöbb esélye van megnyerni egy választókerületet.
2018. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Jobbikra.
2018. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!