Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Másnak is feltűnt, hogy az...

Másnak is feltűnt, hogy az eddigi nagyszájú jobbikosok normálisak lettek, helyettük pedig a fideszesek hordják fenn az orrukat és szociznak?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki "megvádolna" nem vagyok szoci.
2010. jún. 8. 18:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%

nekem mindegyik társaság nagyszájú.


és nem vagyok szoci

2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem tűnt fel :D Max. a Jobbikosok most már nem hordják fenn az orrukat, mert rosszul szerepeltek a választásokon. Sokkal rosszabbul, mint várták.
2010. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy a jobbikosok kulturálódtak, a fideszesek pedig...hát hogy is mondjam. Mszp-sekről nyilatkozni nem tudok, mert max 1-2 lehet itt és nem feltűnőek.
2010. jún. 8. 18:52
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

a jobbikosok rájöttek, hogy ezzel a " aki nem mer egyet érteni a jobbikkal az egy zsidóbérencmagyarelleneskomcsi "

módszerrel csak megutáltatták magukat.

vagy csak végre kezdenek eltűnni, elfogyni?

2010. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
A legújabb közvélemény-kutatások azt mutatják, hogy egyre kevesebb a Jobbikos. Gondolom azért, mert nagyon rosszul szerepeltek a választásokon a saját elvárásaikhoz képest. Szép lassan eltűnik majd a Jobbik a kispártok tengerében.
2010. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
42%, rettegj mert abszolút nem kezdtek fogyni. :-)
2010. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

"42%, rettegj mert abszolút nem kezdtek fogyni. :-)"


tehát rettegnem kellene? na pont ezért utálom a jobbikosokat

2010. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Rettegj, mert a Jobbik lesújt rád :D
2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak az tűnt fel, hogy a szocik pofája még mindig sokkal nagyobb az indokoltnál.
2010. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Én Jobbikos vagyok és eddig sem húztam le más pártokat, ezután sem fogok. Más emberek vagyunk, mindenkinek lehet más nézete. Nem fogok másokat meggyőzni a saját nézeteimről, de engem se akarjon más mindenáron meggyőzni arról, hogy az xy párt milyen jó lenne nekem. Én így békésen elpolitizálok. (Teszem hozzá, sajnos, valóban volt olyan időszak itt a Gyakori Kérdések oldalán, hogy a magukat Jobbikosnak valló emberek járatták le minősíthetetlen hozzászólásaikkal és megjegyzéseikkel a pártot. Akkor én éreztem kínosan magam helyettük.)
2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!