Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszen kívűl mindenki be...

A Fideszen kívűl mindenki be akarja engedni a migránsokat?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg a kérdésemért, nincs sok szabadidőm ezért nem nézek híradót és nem sok cikket olvasok el neten se, ezért nem vagyok jártas a politikában. Az érdekelne,hogy igaz-e az,hogy a Fideszen kívűl mindenki be akarja engedni a migránsokat. Milyen következményekkel járna ha kormányváltás történne?

2018. márc. 6. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Tán a Jobbikot leszámítva így vagy úgy de igen. Persze most vakaróznak, vacakolnak, félrebeszélnek, hogy hát meg de, választások jönnek, meg majd megmondják április 9. - én, meg nem is, meg úgyis stb.


Amúgy röviden válaszolva: igen.

2018. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
"nem nézek híradót és nem sok cikket olvasok" De azért az az állitás (igazságtartalmát ne nézzük)eljutott hozzád, hogy " a Fideszen kívűl mindenki be akarja engedni a migránsokat" Tájékozodj!!!!
2018. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a migráncsok már mind ott tolonganak az osztrák határnál és alig várják, hogy valaki végre jól beengedje őket Magyarországra.
2018. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Erre nem egyszerű válaszolni. Ugyanis ezt a Fidesz mondja, amire rákérdeztél, mert hiszen a Fidesz tudja a többi párt akaratát. A valóság meg szerintem úgy áll, hogy a Fidesz azt mondja, hogy nem akarja beengedni őket, de már beengedett sokat ingyen, még többet meg pénzért. Mint ahogy Orbán mondta magáról, hogy ne azt nézzék, mit mond, hanem, hogy mit csinál. Magyarán, vizet prédikál, bort iszik, vagy népiesen: más faxával csalánt vereget.
2018. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem akarja beengedni őket kivéve DK-t.

Ezt már legalább ezerszer elmondták.


Egyébként eddig a Fidesz engedte be a legtöbb (20 ezer) migránst lásd letelepedési kötvények.

2018. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Csak a Fidesz meg a DK akarja! (A Fideszen lehet hogy meglepődsz, de tudni kell hogy a Fidesz nem azt csinálja amit mond sajnos.)
2018. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Na és! nagydolog délen bengedik őket nyugaton meg ki. Ennyi. Mi a gránátért lell ebből ilyen nagyügyet csinálni??
2018. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem tudom már hanyadik válaszoló írta,hogy ez azért eljutott hozzám. Igen,mert az emberek beszélnek, neten cikk címeket látok,plakátok jönnek velem szembe. De a részletekről nem tudok pontosan. Én elhiszem,hogy a Fidesz már engedett be migránsokat. De én nem vagyok rasszista. Mindenkit emberként kezelek és a viselkedése alapján ítélek meg. Azzal nincs bajom,aki idejön és dolgozik és normális. Csak azt nem akarom,mint Angliába,Franciaországba vagy Németországba. Hogy robbantgatnak, meg nőket erőszakolnak meg.
2018. márc. 6. 19:54
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

A fidesz azt mondja, hogy nem akarja beengedni őket.

De úgy jártak a migránsokkal mint az egyszerű ember a vékony fosással. Ő sem akarta beengedni a nadrágba, de nem volt más választása aztán bement.

2018. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
7-es, kiengedjük nyugaton, persze pajtikám, azért van szigorított ellenőrzés az osztrák-magyar határokon mert tárt karokkal várják majd az osztrákok a kedvenceidet.
2018. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!