Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek sikerül végre a...

Szerintetek sikerül végre a kormányváltás?

Figyelt kérdés

Kérem , aki Fidesz "rajongó , ne csak azért írja , hogy nem , mert rajongó és bízik benne!


Személy szerint én csak nagyon reménykedem benne:)



2018. márc. 14. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem fog sikerülni, mert nincs ellenzék.
2018. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Mégis mit érnél el a kormányváltással?


Gondolod majd Vona és népi zenekara megmenti az országot.


Ők sem lennének jobbak,mint a mostaniak.

2018. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Az ország miatt igen.

Azért gyenge az ellenzék mert a Fidesz széjjelaprózta és elnyomja őket.

Tehát a kettő fordított arányban állna.

2018. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen. A harmadik Orbán-kormányt leváltja a negyedik Orbán-kormány.
2018. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Majd ne sirjon senki, amikor a kormányváltás után egy két évvel itt is beköszönt majd Merkel Németországa... "Szép" új világ...
2018. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha leváltják a Fideszt, megtanulja mindenki, hogy mindíg van lejjebb !
2018. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem éppen Vona Gáborra gondoltam :)

Mondjuk Karácsony Gergelyre , vagy Szél Bernadettre...

És előbb utóbb Orbán is beengedi a migránsokat, sőt...

És igen így van. Orbán túl sok mindent és mindenkit elnyom..úgyhogy kétlem , hogy minden rosszabb lenne a leváltása után. :) De ezt még lehetne fokozni...

2018. márc. 14. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Fideszes vagyok, mert nem látok jobb alternatívát.



Szerintem ha urnazáráskor kb. 70% részvételt látunk, azt jelenti, hogy a kiábrándultak elmentek szavazni és mindegy kire, bárkire, de odatették az X-et.

A Fidesznek nem lesz többsége, nagykoalíció alakít pártot, először megszorító intézkedésekbe kezdenek majd szétesnek.

Legjobban a 2006-2010 közötti idők visszajövetelétől félek.

2018. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Majd 20-30 év múlva. Ezzel a komédiás ellenzékkel semmi esély nincs rá, és ez rendben is van így. Nézzük, mi történne, ha most az ellenzék nyerne. Kormányzati tapasztalatuk nincs. Kivéve az MSZP és DK, de azt ugyebár tudjuk, mi lenne belőle. De még ezzel együtt is, a sok kis párt egymással se tudna megállapodni, néhány hónap alatt leredukálnák az országot. Ezt nemcsak én mondom, ezt sokan mások is


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=wysN2VYwSd0


Közben az idő menne, az országot működtetni kell. A migránsokat nem is említem, persze, hogy beengednék. De végül is az anarchia miatt, amit okoztak, ki kellene írni az új választásokat. A Fidesz ez alatt mérhetetlenül megerősödne, a 2/3-ot nevetve ugranák meg. Ez az ellenzék ugyanis csak erre lenne képes. Nincsenek jó szakembereik, de inkább úgy fogalmaznék, a kormányzás olyan, mint egy boksz világbajnokság. Megszerezni a VB címet, a legegyszerűbb. Mármint ha azt vesszük, hogy mennyivel nehezebb megtartani!

2018. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
51%
Kéne váltani, de tényleg az a gond, hogy egyszerűen nincs alternatíva. Komolyan... ebben az orszgában minden párt tele van gyökerekkel. Borzalom, ami itt zajlik. :\
2018. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!