Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » CSAK ELLENZÉKIEK! Ti ebben a...

CSAK ELLENZÉKIEK! Ti ebben a körzetben kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

[link]


Én jobbikos vagyok, és ez a kerület mindig is a Fideszre szavazott.

Ti beszavaznátok a gyűlölt DK jelöltjére, vagy ha valószínűleg a Fidesz nyer, akkor a töredékszavazat jusson inkább az általad preferált pártra?


2018. márc. 15. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen mindegy, hogy kire szavazol a körzetben. Gulyás Gergely győzelme az 100%-os. (Egyébként biztosan nem szavaznék Gyöngyösi Mártonra, ő még a keményvonalasabb Jobbikosok közül is az ostobább )
2018. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is itt lakom a XII. kerületben, én is pont ezen gondolkoztam, hogy végül is tökmindegy ,kire szavazom, amióta világ a világ, itt a fidesz nyert bőven 50% feletti eredménnyel. Ha az összes ellenzéki párt szavazatát összeadnánk, akkor is a fidesz nyerne. Itt nincs esélyes ellenzéki jelölt. Úgyhogy mind2 szavazatom a Momentumra adom, hátha a töredékszavazatokon múlik, hogy bejutnak e a parlamentbe. Ha máshol laknék, lehet, hogy másképp döntenék, de itt ez a helyzet.
2018. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyan szinten nem mindegy, hogy ha a jobbikosra szavaz, akkor a töredékszavazat a Jobbik listájra kerül, míg ha egy DK-sra, akkor a töredékszvaztával a DK listáját erősíti.
2018. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

A töredékszavazat biztos hogy akkor is számít ha csupán a listás szavazatokból nem jönne össze az 5%?


#3

Igen, erről van szó, köszönöm.

2018. márc. 15. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, nem tudom ,annyira nem ástam bele magam.
2018. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben inkább Gyöngyösi Mártonra adnám a szavazatot.
2018. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Vihar a biliben. :-)
2018. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképp az esélyesebbre! Hódmezővásárhely után olyan nincs, hogy tuti a fidesz győzelem! MINDENKÉPP az esélyesebbre!
2018. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!