Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem lenne jó miniszterel...

Miért nem lenne jó miniszterelnök Vona Gábor? Többi lent!

Figyelt kérdés
Emberek, világosítsatok fel! Én jobbik szimpatizáns vagyok. Hallottam emberektől, hogy a jobbik nem lenne jó a kormányon, vagy éppen Vona nem lenne jó. Nem rég Bajnai is kijelentette, hogy bárkire, csak a jobbikra ne szavazzanak, ráadásul Karácsony Gergely sem nagyon bírja (nekem ez jött le) őt... Sokan mondják, hogy fasiszta Vona és pártja: Én erre azt mondom, hogy volt egy pár ember a jobbikban, akik valóban fasiszta beállítottságúak voltak, de ha jól tudom ők repültek a pártból, és amúgy is nem ők képviselik a pártot, hanem Vona, akiről (szájon verhetttek) nem láttam egyszer sem rasszista videókat. Valaki, aki okosabb nálam, kérem világosítson fel!

2018. márc. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésre nem tudok válaszolni, mert szerintem pont miniszterelnöknek igenis jó lenne. Egy miniszterelnöknek elsősorban a retorika és a koordináció a feladata, amit Vona az évek során egy elég jó szintre fejleszett, értsd: tájékozottság, artikuláció és hosszú beszédek szünet és olvasás nélküli megtartása.


A kritikának valószínűleg azért célpontja rendszeresen, mert egyik másik ellenzéki párt vezetőjével sem jön ki jól (kivéve talán Szél Bernadettet, őt nem is hallod kritizálni), régebben kifejezetten ellenségként kezelt a Jobbik mindenki mást.

Ott van aztán a rendszeres lejárató kampány, balról fasisztáznak, a kormány egyszer fasisztának, egyszer muzulmánnak, egyszer balliberálisnak titulálja.

Persze bizonyítani sem tudott eddig sosem, szóval mindenki csak a sötétben tapogatózik.

2018. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem intellektuálisan nem ért fel a feladathoz. Külföldön meg olyan sivalkodás lenne, hogy ihaj... És kérdés, hogyan tudná kezelni Simicskát.
2018. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit leírtál azzal teljesen egyetértek, csak gondoltam valaki tud valami olyat mondani, amit nem tudok. Köszönöm a választ! :)
2018. márc. 16. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Megfigyelheted, hogy azt támadják leginkább, akitől félnek. Szerintem pusztán ez az oka.
2018. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!