Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért baj, ha a politikusok...

Miért baj, ha a politikusok részegen nyilatkoznak?

Figyelt kérdés
Legalább nagyobb eséllyel mondanak igazat.

2018. márc. 20. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyári melóst kibaxnak, ha részegen megy be dolgozni.

Munkavégzés közben mindenki legyen józan, a politikus se legyen kivétel, sőt ő pláne ne!

2018. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Illene annyival megtisztelni a hallgatóságot, hogy józanul áll ki.
2018. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
A Fideszesek nagyon nyomják a tütüt, a parlamenti büfében simán mérik a szeszesitalt. Ez milyen már? Kinek a munkahelyén lehet még a büfében borozgatni???? De a parlamentben ahol csak egy ország jövőjéről döntenek, na ott simán mehet a tütü?
2018. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ittasan még autót sem vezethet egy ember. Hogy szeretne akkor országot vezetni...?
2018. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, ez nem attól függ, hogy fideszes, vagy nem. Munkahelyen, munka közben ne igyon. Egyébként eddig én inkább olyan mákvirágokat láttam ittasan nyilatkozni, akik nem éppen fideszesek. Szanyi kapitány, Kanhalmi Ágika, Gyurcsány Fletó... Rémlik?
2018. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jelcinnek is bevált, anno
2018. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakit így rajtakapnak ugyan úgy ki kellene rúgni mint ahogy azt más munkahelyeken is teszik.
2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes dolog, mert ha elkezdenek beszélni és kiderül az igazság az emberek kiegyenesítik a kaszákat és az utcára mennek.
2018. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi elvárható lenne, hogy, főleg annyi pénzért legalább ne legyenek seggrészegek.


Ha nem megy nekik akkor menjenek egy kocsmába vedelni, persze ne a képviselői fizetéssel a zsebükben!

2018. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!