Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van esélye a Jobbiknak az...

Van esélye a Jobbiknak az első helyre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Esély mindig van, inkább az lenne a kérdés hogy mennyi. Az utóbbi időkben a fidesz annyira leszerepelt, hogy sok volt fideszes, baloldali, politikailag inaktív emberek és külföldi magyarok is a jobbikra fognak szavazni. Ezek közül sokan nem szeretik a jobbikot, viszont le akarják váltani a mostani kormányt. Sok helyen hallottam azt is hogy az lmp és a momentum visszalépett a jobbik javára, bár a támogatottságuk nem nagy, itt minden szavazat számít.
2018. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy a Jobbikot nagyon sokan még mindig abban a hitben élnek, hogy náci szemléletűek. Emiatt tarranak tőle, nem szavaznak rá, vagy el sem mennek szavazni, vagy a Fideszre szavaznak.
2018. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne lenne hiszen torony magasan vezet.


Ugye ők a narancssárgák!? :)

2018. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok. De az ellenzékből ők az egyedül vállalható párt. Ha sokan elmennének szavazni, akár nyerhetnének is.
2018. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, nagyon sok!
2018. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pártatlan vagyok, gyűlölöm a politikát, de a jobbikra szavazok. Tarthatatlan, amit a fidesz művel itthon..gyurcsányéktól is undorodom, kétség nincs, hogy ugyanúgy lopnak, csak az ő idejükben nem volt ekkora média, ahol terjedjenek a dolgok. Szinte kizárásos alapon marad a Jobbik, nekik van csak esélyük leváltani..de úgy érzem kevés lesz
2018. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#7


Nyugi a Jobbik is ugyanúgy fog lopni, hiszen Simicska volt az egyik főmaffiózó amíg meg nem sértődött.


Jelenleg meg övé a jobbik...

2018. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Dj. Urcsány már volt kormányon. Orbánka Viktorka már volt kúrmányon. Most olyan kellene, aki még nem, hátha másképp csinálná. Rossz példát láttunk eleget, ideje lenne egy jobbik kormánynak!
2018. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs esélye. És nem is lenne jó, mert nem tudna kormányt alakítani.


Majd meglátjuk... Persze, mindenbe belemegyünk, aztán vagy kijövünk élve belőle, vagy nem. A Fidesz is "hátha jobb lesz" annak idején. Aztán nem. Ez kiszámolni kell, nem találgatni.

2018. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Én már 8 éve is tudtam, hogy a Fidesz nem lesz jobb, nem is szavaztam rájuk!
2018. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!