Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona mit fog csinálni miután...

Vona mit fog csinálni miután áprilisban lemond? Ért valamihez? Hol hasznosítja majd a történelem szakos diplomáját?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Elmehet telemarketingesnek. Szavakat kiforgatni nagyon tud
2018. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Börtönőr lesz azon a részlegen ahol a fidesz meg a szocik fognak csücsülni.
2018. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ezen már én is elgondolkodtam. Aztán nem tudtam eldönteni, hogy töriórán a kisdiákoknak a kitalált holokausztról mesélne, vagy a dicsőséges 133 napról. Mindenesetre én nem szeretném, ha a gyerekeim tőle tanulnák a történelmet.

Inkább írjon kibas.zott jó könyveket a ... miről is írhatna?

2018. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan egy történelem szakos diplomás pártvezető politikusról kérdezed azt, hogy ért-e valamihez?


Amúgy meg ha úgy alakul a választás, hogy be kell tartania a szavát és le kell mondania, akkor pártvezető választáson újraválasztják.

2018. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Na, utolsó. Azzal írná le magát végleg, ha lemondás után újraindulna a pártvezetői posztért. Vállalni kell a felelősséget, nem tessék-lássék-olni.
2018. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Elmegy púpú tevét árulni a sivatagba.
2018. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Iván Péter válasza:
60%

"Na, utolsó. Azzal írná le magát végleg, ha lemondás után újraindulna a pártvezetői posztért. Vállalni kell a felelősséget, nem tessék-lássék-olni."


A Jobbik jelenleg erősebb, mint 2014-ben és pár egyéni körzetet is behúzhat, ha utána leváltják Vonát az lenne a legrosszabb lépés.

2018. márc. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!