Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentumnak vagy az MKKP-nak...

A Momentumnak vagy az MKKP-nak van nagyobb esélye bejutni a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Én csak azért szavaznék rájuk, hogy érjék el a bejutási küszöböt és parlamenti székeket vegyenek el a többi párt képviselőitől.


Kiráz a hideg az MSZP,DK,Jobbik,Fidesz,LMP,Együtt,PM pártoktól.

Egyszerre szeretném mindegyiknek a helyeit csökkenteni.

Viszont ehhez az kéne ,hogy a Momentum vagy a Kétfarkú bejusson.

Szerintetek melyiknek van több esélye?



2018. márc. 27. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
MKKP. A Momentum viccpárt.
2018. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Fordítva. Az mkkp a vicc párt. A momentum komolyan gondolja.

(melyik jelent meg csirke jelmezben a tévében? Na az a vicc párt...)

2018. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, az MKKP, éppen azért, mert viccpárt. A Momentum komolyan gondolná a dolgot, de az "olimpiai pályázatos" akció óta, nagyon "eltűntek". Nem igazán tudtak előrelépni.
2018. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a Momentumnak több esélye lenne.

Az MKKP-t is sokan kedvelik, de szavazni értelmes ember nem szavaz rájuk, csak az, akinek már minden mindegy.

El se tudom képzelni, hogy egy ilyen párt részt vegyen az ország vezetésében...

2018. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
#4:"...értelmes ember nem szavaz rájuk, csak az, akinek már minden mindegy." Igen, meg azok, akiknek már megtelt a hócipője a "komoly" pártokkal. Marpedig, elég sokan vannak ilyenek és elég, ha csak egy részük az MKKP-ra szavaz. Szóval, én nem tartom teljesen kizártnak, hogy elérjék az 5%-ot. Abban meg szinte biztos vagyok, hogy a Momentumot beelőzik.
2018. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"El se tudom képzelni, hogy egy ilyen párt részt vegyen az ország vezetésében"


Pedig az a vicc, hogy jobban járna az ország egy ilyen párttal ,mint az ilyen FideszJobbikMSZP félékkel.

2018. márc. 27. 19:47
 7/10 Celtix ***** válasza:
44%

Hat azert en az Egyuttnek adnek eselyt...Kimondottan kedvelem. De amugy az MKKP-nak tobb eselye van. Ez elojott az alairasgyujtesnel is, de eleg elnezni a Deakon a Momentum-kozpontot : mindig ures.


Amugy meg, egy cikk, amit nem tudok linkelni, mert a cime olyan, de Gergovel egy interju, erdekes


ZSPB.: Amikor a Momentum néhány hónapja berobbant és sikeresen végigvitte a NOlimpia kampányt, sokan elkezdtek találgatni, hogy talán ők lehetnek majd a Kétfarkú „természetes szövetségesei”. Lelkesek, fiatalok, nyitottak. Velük sem terveztek együttműködni?


K.G.: Amiket mondtál, abban nekem nincs semmi pozitív. Az, hogy fiatalok, nem jelent semmit. Azt sem tudom, mit értsek az alatt, hogy lelkesek, mivel ugyanúgy nem csinálnak semmit, mint mondjuk a Párbeszéd. Kiadnak sajtóközleményeket, néha szerveznek egy-két tüntetést, de alapvetően ugyanazt a politikát csinálják, mint a többiek. Én speciel annak alapján szeretem megítélni az embereket, hogy mit csinálnak, nem pedig olyan alapon, hogy mit mondanak.


Tudom, hogy az LMP-ben, a Párbeszédben és az Együttben is rengeteg olyan ember van, aki igen hasznos munkát végzett addig, amíg nem lett az egyik parlamenti párt tagja, vagy egyáltalán párttag. Ott van megint Juhász Peti, aki részt vett a TASZ programjaiban és a Kendermag Egyesületben. Az LMP és a Párbeszéd eleve civil szervezetekből jött létre.


A Momentummal kapcsolatban ilyenről nem tudok. Fekete-Győr András azon kívül, hogy leül beszélgetni a haverjaival, nem tudom, mit csinál még. Nem tudom, mi a fenét tudnék én bennük tisztelni és mitől lennének ők mások, mint a többi balos párt. Arra biztatnék mindenkit, hogy csináljon valamit, utána beszélhetünk. De az, hogy ki mit mond, tökre nem érdekel.


Egyik legnagyobb bajom a politizálással meg a pártprogramokkal, hogy mivel mondani bármit lehet – egyszázalékos pártként pedig főleg azt mondhatsz, amit akarsz, hiszen az életben nem fogod tudni megvalósítani –, ezért szerintem a duma nem ér semmit. Mire jó?


Egyebkent itt a cikk, a linket el kell vagnom, mert nem tudom berakni ebbe az izebe :(


[link] vara-nem-csinalnak-semmit-negy-evig-csak-a-valasztasok-elott-kezdenek-dolgozni-valamit/

2018. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ketfarkú befog kerülni. A momentum nem tudja az emvmbereket megszólítani, de a Kétfarkú igen......
2018. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"El se tudom képzelni, hogy egy ilyen párt részt vegyen az ország vezetésében...

"


Pont annyit ért hozzá, mint a többi :D

2018. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elolvasásra érdemes! Ha valami miatt nem jönne be a link, üsd be a googleba, hogy a politikusok halottak... ;)

[link]

2018. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!