Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazók, csalódtatok...

Fidesz szavazók, csalódtatok a pártban, hogy most kiderülnek a lopások?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 17:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem csalódtam bennük.
2018. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%
Csalódni fogsz, ha kiderül, hogy nem is voltak lopások?
2018. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem síkhülye, az eddig is tudta, hogy a politikusok lopnak, ezen nem igazán van minek kiderülni, mert alapállapotuk.
2018. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Nincs az a pénz, amiért csalódnának.
2018. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor csalódnak majd ha nem küldik a pénzt a bérkommentelésért.
2018. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

"Csalódni fogsz, ha kiderül, hogy nem is voltak lopások?"


Te miről beszélsz ? Lassan már mindenki nyomoz a Magyar kormány korrupciói miatt kivéve Polt Péter fideszes főügyész.


Ha nem lopnának nem szavaznák le a független Magyar korrupció ellenes szervezetek létrejöttét.

2018. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Politikusok esetében az lenne a meglepő, ha nem tennék. Szóval, ez akkora sokkot, senkinek nem okozhatott.
2018. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem csalódtam bennük. Első szavazóként rájuk szavaztam, utána persze figyelgettem hogy muzsikál a párt akire első voksomat adtam. Hazudott és lopott és hazudott aztán lopott meg hazudott... Azóta is ezt teszik, nem okoztak csalódást azóta sem.:D
2018. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Bérkommentelők, persze...nekem még egy vasat sem küldtek. Amúgy nem csalódtam bennük, ez lesz a 3. szavazásom, most is rájuk voksolok.
2018. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
18%
Korrupció? Van volt LESZ! Mindegy kire nyomod az x-et. Kérdés migransokat akarunk e? Illetve melyik ellenzéki párt utasítja vissza a betelepitesi kvótát? (Két gyönyörű kislányom van) egyébként én jelentkezem! Határozottan jobban élek Fidesz óta. Ingyen ovi étkezés. Két gyerek adókedvezmény. Devizahitelben segítség (havi min. 50eft) Nem nyalom be az uszító ellenzéki dumát. Öszödi beszéd eléggé meggyőző volt..hajrá Fidesz.
2018. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!