Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországon van olyan párt...

Magyarországon van olyan párt amelyik a gazdagoknak kedvez? (A fideszt nem mondjátok, mert ők is szarráadóztatnak minket)

Figyelt kérdés

Úton-útfélen hallom, hogy a "fidesz a gazdagoknak kedvez"...Hát lehet, hogy a Mészáros Lőrinc féléknek igen, de a tisztességes gazdag embereknek egyáltalán nem. Az egy dolog, hogy a többi párt még inkább meg akarja szorongatni a vagyonosokat, lehet, hogy tényleg a fidesz a legkevésbé ilyen, de ők se kedveznek nekünk egy cseppet sem.

Ilyen adó, olyan járulék, ingatlanjainkra, nyaralóinkra különadókat vetett ki a NER. Távoli rokontól örökölt vagyon 10%-át benyelte a fidesz állam.


2018. ápr. 1. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam úton, útfélen.
2018. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg távol áll tőlem, hogy a fidesz milliárdosait ajnározzam de ha választani kell egy magyar és egy külföldi milliárdos között, első sorban az a szempont, hogy a nyereséget visszaforgassa és ne vigye ki az országból. Ez szerintem fontosabb mint irigykedve gyűlölködni.
2018. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.

Csak a mi drága jó magyarjaink is kiviszik a milliárdokat offshore számlákra.

2018. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Forrás? Vagy itt is a szomszédom szomszédának az öccse vitte ki ürgebőrbe varrva.:-)
2018. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne, mert nem túl nagy szavazóbázis.
2018. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért ne mondjuk a fideszt. Nagyon támogatóan elnézőek voltak a cégek fejlesztési pályázataival is. Most nem a közbeszerzésekről van szó hanem az olyan uniós pénzekről amikre bármilyen cég pályázhatott ami megfelelt néhány követelménynek. Munkagépekre vagy informatikai vagy telephely bővítési vagy egyéb fejlesztésekre. Ezekből a pénzekből kaptak több milliót a pályázatírók. Visszakértek 50%-ot zsebbe a pályázó cégek. A maradék milliók maradtak a fővállalkozóknak. A kivitelező alvállalkozók 1-10% közötti összegből dolgozhattak hogy legalizálják a pályázatokat és legyen mit felmutatni. Hirtelen nem is tudok olyan kis vagy nagyobb céget mondani az általam ismertek közül amelyik ne nyert volna így több 10 vagy 100 milliót ingyen. Nem tudom hogy 2020 után mi lesz amikor pusztán piaci alapon kell majd a cégeknek megélniük és kigazdálkodniuk a fejlesztési költségeket. Hátha 2020 után is folytatódik az uniós pénzosztás mert enélkül gondban lesz sok vállalkozás.
2018. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nyíltan, egy part sem fog felvállalni, mert azért a szavazók döntő többsége, nem ebbe a "kategóriába" tartozik.
2018. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!