Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra érdemes szavazni...

NikitaDragovich kérdése:

Melyik pártra érdemes szavazni április 8-án? Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok a kettő közül? Érvekkel és ellenérvekkel válaszoljatok, mert fontos! Mindenképpen indokoljátok meg a döntéseteket, mert kíváncsi vagyok, hogy ti melyik párttal szimpatizáltok jobban.

2018. ápr. 1. 14:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
A Jobbikra. A Fidesz az elmúlt 8 évben bebizonyította, hogy még az MSZP-nél is alkalmatlanabb, gerinctelenebb, sunyibb. A Jobbik végre konszolidálná a helyzetet az országban, nem uszítaná a magyart magyar ellen, és nem mosná az emberek agyát propagandával.
2018. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a Jobbik a legjobb választás!
2018. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Már látom előre, hogy le fognak pontozni, de nem érdekel. Szóval én a Fideszre szavaznék. Azért mert egyetértek a programjának nagy részével. Ennyi. Nem azért mert libsi, zsidóbérenc, orbáncb**i hazaáruló vagyok, hanem mert úgy látom, hogy ők bizony rendelkeznek olyan képességekkel, amelyekkel ha nem is rövid távon de jobb irányba terelhetik az országot. Ugyanezt a Jobbikról nem tudnám elképzelni. Nem mondom azt, hogy nincsenek korrupt politikusok a Fideszben de az emberek, főleg a fiatal, forróvérű szélsőjobboldali gondolkodású egyének hajlamosak eltúlozni sok dolgot. Ez az én meglátásom, ha egyetértesz vele, akkor egyetértesz, ha nem nem. Ilyen egyszerű...
2018. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
#3 a Fidesznek nincs is programja
2018. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Arra a pártra emelyik a választási programjába azt ígéri hogy korrupció ellenes ügyszséget fog felállítani és kivizsgáltat minden korrupció gyanús ügyet.

Nemsok ilyen párt van biztos rátalálsz ha elolvasod a választási programokat.

A fidesz választási programját ne keresd mert nincs nekik olyan.

2018. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

"Azért mert egyetértek a programjának nagy részével. "


Írtak programot? Linkeld már be?


Egyébként ez a Jobbik-é: [link]


De gondolom már olvastad, szóval mi nem tetszik benne?

2018. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Ebből a kettőből egyikre sem, engem mind2től kiráz a hideg, pedig jobboldali vagyok. Ezek a pártok már mindent képviselnek, de a jobboldaliságot semmiképpen. Mindkettő ugyanolyan állami befolyást növelni akaró, totalitárius párt, ez az államimádat pedig egy balos baromság. Sajnos jobboldali gazdaságpolitikára törekvő párt jelenleg nincs. Jobb híján én a Momentumra fogok szavazni, hátha bejutnak a parlamentbe, és 4 év alatt talán elindulnak valamilyen irányba ebből a minden ideológiát tagadó állapotból, aztán megerősödnek annyira, hogy méltó kihívói legyenek a Fidesznek, elvégre 89-ben a fidesz is így kezdte.
2018. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%

"De gondolom már olvastad, szóval mi nem tetszik benne?"

Én egy szóval nem mondtam ilyet. Csak azt mondtam, hogy nem tudnám elképzelni, hogy rendelkeznek azokkal a képességekkel, mint a Fidesz.

2018. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
#8 a Fidesz azért rendelkezik bármilyen képességgel is, mert 2/3-al kormányoz. Ha más pártokkal össze kellene fogni, vitázni, tervezni, stb. akkor úgy elvéreznének, hogy csak na.
2018. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
#9 Tudom nagyon jól, hogy nem tökéletes párt a Fidesz. De véleményem szerint az a helyzet, hogy ilyen körülmények között az ő kezükben van a legjobb kezekben az ország jövője. Lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam meg, de ez a lényege. A lejárató média, a korrupt politikusok stb. persze jelen vannak itt is, de sajnos ezek ellen nem lehet mit tenni. Ahhoz olyan szintű összefogásra lenne szükség az ország részéről, ami jelen esetben és tekintetbe véve a jelenlegi magyarságérzetet az emberekben egyenesen lehetetlen! Tudom, hogy rosszul hangzik, de ez a szomorú igazság.
2018. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!