Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csalódott lennél, ha a Jobbik...

Csalódott lennél, ha a Jobbik csak a 4 évvel ezelőtti szavazatmennyiséget tudná elérni most vasárnap?

Figyelt kérdés
Én nagyon. Sajnos tartok attól, hogy rengeteg radikális otthon fog maradni. A kurucinfon elég sok ilyen hozzászólást olvastam. Nem tudom mennyi ennek a valóságalapja

2018. ápr. 2. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Az elmúlt 1-2 évben sok jobboldali konzervatív, sőt még baloldali szavazót is szereztek. Emellett a taktikai szavazásnak is ők lesznek a legnagyobb nyertesei.
2018. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem tobbet fog elerni. Viszont kormanyvaltas sajnos nem lesz, hacsak nem mennek el rekordmennyiseguen szavazni.

En akkor lennek csalodott, ha ujra 2/3 lenne.

2018. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én ebben sem vagyok biztos. Taktikai szavazás sem fog eljutni sok emberhez. 3 féle taktikai szavazásos oldalt láttam. Sok helyen mindhárom más esélyeseket hoz ki. Ezek félrevezetik a szavazókat.
2018. ápr. 2. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Akiket én ismerek radikálisokat, azok nem maradnak otthon. Elmennek, és Fideszre szavaznak.
2018. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

#4 Egy kissé érthetetlen számomra, hogy a volt radikális Jobbik szavazók hogy képesek arra a Fideszre szavazni, akik anno az országgyűlés során kivonultak a Trianoni megemlékezés miatt. Ja és ők szélsőségesen liberálisok is voltak.

És az is megdöbbentő, hogy egy migráns befogadó pártot támogatnak.

2018. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Bizony, csalódott lennék. Remélem, hogy jóval kevesebbet szereznek, amire igen jó esély van, amióta Simicska feltűnt a színen. :D
2018. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5.


Ez úgy lehetséges, hogy a Fidesz esetében egy liberális pártból lett egy jobboldali párt. Huszonév alatt.


A Jobbik esetében egy nemzeti radikálisból valami franc tudja mi. Pár év alatt.


Most melyik tetszik jobban egy nemzeti - konzervatív szavazónak?

2018. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott nem lennék semmi képp, de csodálkoznék rajta, mivel most a média nagyon nyomja a jobbikot.
2018. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon is csalódott lennék.


Mi a családba 4.en megyünk szavazni és Jobbikra. Muszáj ezen a rendszeren változtatni, ha ne akarunk nyomorban élni. Rengeteg mindent elloptak, kor kedvezmény, nyugdíj kor határ stb.. Állami pénzek SZINTE ANNYI HOGY KI SE LEHET MONDANI.

Mindegyik Fideszes aki a tűznél ül, az magán géppel repülget másik országokba, csak egy "ebédre". Vicc..

2018. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. A nyolc elemit kéne kijárni, mielőtt egyáltalán szavazni mész. Hogy nevezheti magát egyáltalán magyarnak valaki, aki egy teljes mondatot nem képes 5-6 helyesírási hiba nélkül leírni. Úristen.
2018. ápr. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!