Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fekete-Győr András hogy...

Fekete-Győr András hogy akarja képviselne a fiatalokat, ha visszalépett az MSZP javára?

Figyelt kérdés

Budapest 1.sz választókerületi fiatal lakos vagyok és Fekete-Győr Andrásra akartam szavazni, meg a Momentumra ,de mélységesen csalódott vagyok, hogy visszalépett a kerületben, ráadásul a leszerepelt MSZP javára, az MSZP-P-s V Naszály Márta nyíltan kimondja, hogy a buliturizmust fel akarja számolni, én ott dolgozom egy szórakozóhelyen. A Momemntum kiállt a bulinegyed mellett, ezért is szimpatizáltam velük. Ha éjfélkor bezárnák az ilyen bolsevik MSZP,LMP-sek a szórakozóhelyeket, akkor nem lenne munkám az egyetem mellett.

Ezek után én inkább a Fideszre szavazom, mert ők legalább békében hagyják a belvárosi szórakozóhelyeket.

Az ilyen szakszervezeteskedő, önkormányzatoskodó, szélsőbalos, párt titkárnőket, mint ez a V Naszály, meghagyom a nyuggereknek.


Nagyon csalódott vagyok, a Momentumra akartam szavazni, hogy a fiatal generáció is képviselve legyen a parlamentben, de ezzel, hogy pont abban a kerületben lemondtak ,ahol a legtöbb szavazatot szerezhették volna, gyakorlatilag teljesen esélytelenné váltak az 5%-os küszöbre.

Azt hittem, hogy Fekete-Győr tényleg a fiatalokat akarja képviselni, de ezzel a lépésével hogy visszalépett az őskomcsi MSZP javára, teljesen elárulta a fiatal generációt, akik bíztak benne.

De a maszopos prolik és nyuggerek persze hősként fogják ünnepelni.


2018. ápr. 3. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ezek után én inkább a Fideszre szavazom, mert ők legalább békében hagyják a belvárosi szórakozóhelyeket."


Na, erre kíváncsi leszek.

Még egy ciklus és templomba fogsz te menni, nem szórakozóhelyre. :D

2018. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Azt ne mondd hogy meglepodtel, az a szog ami most kibujt a zsakbol mar regota latszott...
2018. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A maszoposnak kellett volna visszalépnie. Az MSZP-s szavazók a momentumra is szavaztak volna a fidesszel szemben. Viszont az itteni fiatalok, liberálisok, momentumosok nem fognak az MSZP-re szavazni. Sőt többen inkább a fideszt vagy az lmp-t választják, ha az MSZP van velük szemben.
2018. ápr. 3. 14:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz épp most lépett vissza V. Naszályi az LMP-s Csárdi Antal javára. Ő se szimpatikus?
2018. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem szimpatikus az LMP vérbalos politikája, ők szorgalmazták leghangosabban a bulinegyed felszámolását... Nem szavaznék az LMP-re.

De ismerőseim közül többen szavaznának rá, legalábbis előbb mint az MSZP-re.

2018. ápr. 3. 14:41
 6/20 A kérdező kommentje:
Tényelg visszalépett V Naszály? Ezt hol olvastad?
2018. ápr. 3. 14:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Az Indexen, HVG-n és a Magyar Nemzeten is fent van, hogy az MSZP és az LMP 4 körzetben állapodott meg egymással. Még az elnökség nem bólintott rá, de gondolom rá fog. Elég friss hír, most került fel egy 20 perce.
2018. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

"Ezek után én inkább a Fideszre szavazom, mert ők legalább békében hagyják a belvárosi szórakozóhelyeket."


Nem lesz itt neked miből szórakozni ha ők nyernek.

2018. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van sok dologban, de legalább elmondhatja azt magáról Fekete-Győr, amit a politikusok 90%-a nem: betartja a szavát. Megmondta hogy ha nem őt hozzák ki a kutatások a legesélyesebbnek, visszalép a legesélyesebb javára. És legesélyesebbnek akármilyen szomorú is, az MSZP-s jelölt lett kikalkulálva. Ő pedig betartja a szavát.

De egyébként egyetértek veled, az MSZP-sek hamarabb átszavaznak mint a fiatalok és nem azért mert a fiatalok makacsok, hanem mert az MSZP már bizonyított és tudjuk hogy nem szabad még egyszer kormány közelébe engedni.

2018. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Fekete-Győr András az első helyen van a Momentum listáján (ha csak egy mandátuma lesz a Momentumnak a listás szavazatok alapján akkor bekerül), plusz nem polgármesterre szavazol, a szórakozóhelyek kapcsán nem számít, hogy ki kerül be a körzetedből, csak a parlament összetétele.
2018. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!