Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik miért nem képes...

A Jobbik miért nem képes koordinálni?

Figyelt kérdés
Nem az most a legfontosabb, hogy a Fidesz eltűnjön?
2018. ápr. 4. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobbikosok 1/5-e mondta, hogy átszavazna pár hónappal ezelőtt. Jelenleg csak 1/3 szavazna át. Ha visszalépne a Jobbikos jelölt, lehet ha a Fidesz járna jól.
2018. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nem az most a legfontosabb, hogy a Fidesz eltűnjön?"

Kinek?

A baloldalnak, 1-2%os egynyári virágoknak biztos, mert ebben az esetben közelebb kerülnek a tűzhöz.

A jobbik, meg gondolom rendszert szeretne váltani nem módszert. A baloskáknak meg mindegy, elveik, gerincük úgy sincs szívesen bekúsznának a parlamentbe a jobbik hátán.

2018. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.

Ez alapján már a Jobbikosok kétharmada akarna most valamilyen összefogást, koordinációt:


[link]


Én Jobbikos vagyok és még a korábbi csak egyharmadban is benne voltam és eléggé lógattam az orrom, hogy a Jobbik nem akar semmi koordinációt.

2018. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 08:51


Én is örülnék a koordinációnak, de ha a Jobbikos választópolgárok legalább fele nem támogatja, akkor nem sok értelme van...


A baloldal annyit tudna tenni, hogy abban a 20 körzetben, ahol a Jobbik esélyes a győzelemre, lépjen vissza, ha tényleg az a cél, hogy minél kisebb legyen a Fidesz a parlamentben. Persze ezt nem fogják bevállalni, ha ők nem kapnak érte valamit cserébe.

2018. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem az most a legfontosabb, hogy a Fidesz eltűnjön?"


Hát nem.


1. Ne kerülhessen a hatalom közelébe a balliberális oldal megint.


2. Na, akkor váltsuk le a Fideszt.


Ám erre nem képes a Jobbik egyedül, tehát hátára veszi a ballibeket, legalábbis kacérkodik a gondolattal.

2018. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jobbikosok 1/5-e mondta, hogy átszavazna pár hónappal ezelőtt. Jelenleg csak 1/3 szavazna át.


ezt matekozd át mégegyszer

2018. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zseninek érzed magad, hogy rájöttél, hogy az 1/3>1/5? :)), nem értem ezen mit kell matekozni, pár hónappal ezelőtt 1/5-akart átszavazni, jelenleg 1/3. Nőtt az átszavazási kedv. Vagy hogy írjam, hogy te is megértsd?
2018. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!