Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan kerülhetnék magas...

Hogyan kerülhetnék magas pozícióba egy párton belül?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a politika és az ország helyzete. Lehet manapság még tisztességes úton magas pozícióba kerülni egy pártban? Mi ma menete ennek? Hogyan tudnék feljutni a párton belül. Kizárólag az országunkért. Szeretnék még jobb jövőt kis hazánknak. Amúgy egyetemista vagyok Gazdálkodási és menedzsment szakon.
2018. ápr. 9. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy népszerű egy választókerületben, infulj ott, aztán beállnak mögéd.
2018. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy ennyi ésszel egyetemista vagy. Na de a válasz a kérdésedre: a politizálás és a tisztességes élet üti egymást.
2018. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a Fidelitas-ba (előtte kicsit ki kell operáltatni a gerincet).
2018. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Házasodj egy megfelelő családba. Akkor tudni fogják, hogy lojális vagy és bízhatnak benned és majd el kezd csurogni hozzád is a pénz és ha már teljes a bizalom, akkor kaphatsz pozíciókat is.
2018. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval semmi esély arra, hogy tisztességesen válhassak igazi politikussá? Tudom, hogy elég nehéz út, de vállalom a megpróbáltatásokat, hogy a hazát szolgáljam és ne a haza engem. Ha egy pártba jelentkezek diplomával és eltökélten küzdök és dolgozok, talán sikerülhet?
2018. ápr. 9. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj már innen a kamu hülyeségeddel!
2018. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja hogyha már politikáról van szó az mind kamu ugye? Tanácsot szeretnék kérni nem mást.
2018. ápr. 9. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Zsigó Róbertnek cukrász a végzettsége + van egy érettségije.


Tehát semmi sem lehetetlen :D

2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi előnyt nem jelent az egyetem. Nézd, a medúzáknak nincs agya, mégis sok millió éve jelen vannak a Földön. Ez mindenképpen reményt ad a sok kőbunkó és buta fideszes politikusnak. És tényleg.
2018. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha első vonalas politikus akarsz lenni egy párton belül, akkor a legcélravezetőbb az adott pártot a nulláró felépíteni. Akkor te szaboda játékszabályokat, ugyanis. Van rá 4 éved, és jövőre az önkori választás az első mérföldkő. A fideszben is azok vannak még mindig az első vonalban sokan, akik annó alapították a pártot.
2018. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!