Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kezdték el az emberek a...

Miért kezdték el az emberek a Kétfarkú Kutyapártot szidni? Ennyire képtelenek feldolgozni a vereséget?

Figyelt kérdés
Most választások után szidják az LMP-t, a Momentumot, mert nem léptek vissza. És itt még nincs vége, a buta emberek még a Kétfarkú Kutyapárttól is visszalépést vártak, most rájuk kenik a Fidesz 2/3-ot. Fel kellene fogni, hogy a Kutyapárt szavazói nem fogják bemocskolni magukat azzal, hogy bármelyik másik nyilvánvalóan viccpártra szavazzanak. Melyik a reálisabb a bérunió vagy az ingyen sör? Minden normális közgazdász tudja, hogy az ingyen sör.

2018. ápr. 10. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"emberek még a Kétfarkú Kutyapárttól is visszalépést vártak" Ezt honnan vetted? Valami forrás?
2018. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Facebookon valamelyik agymosott ellenzéki írta a revieweknél. Most kaptak egy csomó negatív értékelést a választások óta.
2018. ápr. 10. 16:24
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, a jelenlegi választási rendszer úgy kedvez az ellenzéknek ha csak egy párt van, csak egy. Ezt vagy milliószor elmondták már az elmúlt években.


Vannak jópofa dolgai a Kétfarkú Kutyapártnak, de most nem voltak viccesek, mert volt ahol miattuk vesztett az ellenzék. Kotkodácsolhatnak napestig, ami nem vicces, hanem szánalmas.

2018. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
A Kétfarkú a nyilvánvaló esélytelenségével rontotta az ellenzéki összefogást. Pontosan lehetett tudni, hogy egyetlen ellenzéki párt sem képes egyedül kormányt váltani. Amelyik képtelen volt az együttműködésre, mind felelős a kialakult helyzetért.
2018. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3-4: Nagyot tévedtek.


- Vannak olyan emberek, akik kormányt akarnak váltani.

- Vannak olyan emberek, akik nem akarnak kormányt váltani.

- És vannak olyan emberek, akik leszarják. Ha valaki leszarja, annak miért kellene választania az első két lehetőségből? Miért szavazzon valaki olyan pártra, ami nem érdemli meg? Akik komolyan kormányt akartak váltani, azokat az embereket nyilván nem vitte el a Kétfarkú. Arról, hogy az ellenzék egy nagy szarkupac nem a kétfarkúak tehetnek.

2018. ápr. 10. 17:28
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:

"Arról, hogy az ellenzék egy nagy szarkupac nem a kétfarkúak tehetnek."


Aki belemászik a kupacba, ne csodálkozzon, ha kakás lesz.

Aki nagyívben leszarja az egészet, miért ment el egyáltalán?

2018. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: Hogy a Kétfarkúakra szavazzon, mert az az egyetlen értelmes lehetőség.
2018. ápr. 10. 18:08
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
a mi választókörzetünkben 163 szavazatot kapott a fidesz, 128at a jobbik, 80at az lmp, 11et a 2farkúak, meg még szétszórva a többi kispárt párat. SIMÁN verte volna a jobbik a fideszt, ha nem vicceskedni meg jópofáskodni akartak volna a kispártok hanem beállnak a nagyhal mögé, hogy erősítsék s közben meg is védje őket...
2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Értem én, hogy te most itt vicceskedsz. De komolyan. Mire lett volna értelmes? Ha ne adj Isten helyzetbe kerültek volna, mihez kezdenek? Még csak úgy sem csináltak, mintha lett volna bármi elképzelésük. Lehet bohóckodni, én nagyon bírtam őket, amíg nem állítottak listát. Kell a pénz. Értem én, csak milyen áron?
2018. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#6: Hogy a Kétfarkúakra szavazzon, mert az az egyetlen értelmes lehetőség.



nagy értelem volt hozzásegíteni a fideszt a 2/3 hoz, gratulálok, veregesd meg a vállad.

2018. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!