Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Erre van bármilyen magyarázat,...

Erre van bármilyen magyarázat, azon kívül, hogy csalt a Fidesz a választáson?

Figyelt kérdés

Baranya 4, Nagypeterd 1: a Jobbik egyéni jelöltje 0 szavazatot kapott, az egy sorral lejjebb lévő Hajrá Magyarország! párt 76-ot. Közben listán a Jobbik 119 szavazatot kapott.


Csongrád 3, Szentes 17: a Családok Pártja 51 szavazatot kapott listán, az egy sorral alatta lévő LMP 0-t.


Heves 2, Kál 2: a Családok Pártja 16 szavazatot kapott listán, az egy sorral alatta lévő LMP 0-t.


Heves 2, Gyöngyös 6: a Családok Pártja 8, az LMP 0 listás szavazatot kapott, miközben a CSP egyéniben 0-t, az LMP pedig 4-et.


Budapest 11, Újpest 53: a Szegény Emberek Magyarországért 91 szavazatot kapott listán, az eggyel fölötte lévő DK 0-t, pedig egyéniben volt 244 szavazata.


Győr-Moson-Sopron 3, Mihályi 1: a Szegény Emberek Magyarországért 22 listás szavazatot kapott, az eggyel fölötte lévő DK 0-t, pedig egyéniben volt 30 szavazata, míg a SZEM-nek csak 1.


Pest 6, Bag 3: az Összefogás Párt 10 listás szavazatot kapott, az eggyel alatta lévő Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0-t, pedig egyéniben volt 6 szavazata.


Borsod-Abaúj-Zemplén 5, Sárospatak 7: a Net Párt 122 listás szavazatot kapott, az egy sorral alatta lévő Jobbik 0-t, pedig egyéniben volt 151 szavazata.


Budapest 4, II. kerület 4: a Net Párt 66 listás szavazatot kapott, az egy sorral alatta lévő Jobbik 0-t, pedig egyéniben volt 35 szavazata.


Zala 1, Pálfiszeg 1: a Net Párt 14 listás szavazatot kapott, az egy sorral alatta lévő Jobbik 0-t, pedig egyéniben volt 13 szavazata.


Tolna 3, Felsőnyék 1: a Tenni Akarás Mozgalom listán 13 szavazatot kapott, míg az egy sorral fölötte lévő LMP 0-t, pedig egyéniben volt 11 szavazata, míg a Tenni Akarásnak egy sem.


Borsod-Abaúj-Zemplén 5, Encs 7: itt felcserélhették a KÖSSZ és az LMP egyéni szavazatait, ugyanis az előbbi 50, míg az egy sorral fölötte lévő utóbbi csak 6 szavazatot kapott, pedig listán volt 59 LMP-s szavazat.



2018. ápr. 11. 10:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%

nincs ember aki ezt elhinné, olyan lehetetlen adatok vannak egyes körzetekből hogy nincs kétség hogy belenyúltak a választásba.

az a szomorú hogy a fideszesek még tapsikolnak is ehhez, csak mert az ő pártjuknak kedvez. csak abba nem gondolnak bele, hogy ez később rájuk is ugyanígy visszaüthet amikor már ők se akarnák a fideszt.


"Először a zsidókért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok zsidó. Azután a kommunistákért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok kommunista. Azután a szakszervezetiekért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok szakszervezeti. Azután értem jöttek, és nem maradt senki, aki szólhatott volna."

2018. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%
ha bármi konkrétat tudsz, tegyél feljelentést. ja tudom, nem fogsz feljelentést tenni arra hivatkozva h a bírók is fideszesek, ehelyett inkább csak provokálsz.
2018. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
43%
2: Most miért? Pozitív Visszacsatolásnak is bejött az állandó provokálás, elég jó munkát kapott, akkor más miért ne provokálhatna?
2018. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Azt például már jelentettem, hogy 2db nem induló képviselő nem volt kihúzva a körzetemben...
2018. ápr. 11. 11:07
 5/37 A kérdező kommentje:
A kérdésre is tudtok válaszolni?
2018. ápr. 11. 11:07
 6/37 anonim ***** válasza:
62%

Mi volt a kérdés????


Elég sokan és elég sokszor elmondták nektek a választások ELŐTT, hogy a "taktikai szavazósdi" csakis arra lesz jó, hogy összezavarjátok vele a szavazóitokat és marhaságokat fog produkálni. Elmondták, hogy nem fogják tudni az emberek kire akarjátok, hogy szavazzanak és ez lesz belőle.

Megkaptátok.


Amúgy ha visszanézed a korábbi szavazásokat, ott is megtalálhatod, hogy nagyon sokan összevissza szavaztak, mert behúztak egy egyéni képviselőt akit ismertek - de nem érdekelte őket, hogy melyik párt indítja, majd behúztak egy pártot, amelyikhez kedvük volt. Ennyi.

2018. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Igen, van. Örülök, hogy segíthettem.
2018. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Na és akkor mi a magyarázata?
2018. ápr. 11. 11:20
 9/37 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

Ahol a Jobbik 66-ja van a Net Pártnál, arról láttam jkv-t, amiben a Jobbiknál volt a 66. Szóval adatbeviteli hiba történt. Hogy ez véletlen, vagy szándékos, azt mindenki eldöntheti a saját ízlése szerint.

Gondolom ezekben a körzetekben érdemes lehet újraszámolást kérni. Sajnos valószinűleg nem sokat fog segíteni a helyzeten.

2018. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!