Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Reális már a 2022-es győzelemr...

Reális már a 2022-es győzelemről álmodoznia az ellenzéknek?

Figyelt kérdés

Már több helyen hallom ellenzéki politikusoktól, hogy majd most 2022-ben megmutatjuk. Lemegyünk vidékre és megszerezzük az embereket.


Valóban vidéken csak az M1 van? Azt írta a Hvg,index hogy nem nézi a kutya sem, akkor? Nincsen RTL, HirTV,ATV?

Nincs net sem?


A tüntetésen is 22 volt a fő téma a nyilatkozatokban https://www.youtube.com/watch?v=jOZ4VrhKU74


2018. ápr. 24. 08:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

#9!


Az megvan, hogy az öszödi beszéd és a hozzá tartozó megszorítások 2 évvel előzték meg a világválságot? Az mszp és személyesen gyurcsány népszerűsége 2006 őszére a béka feneke alatt volt. Már akkor valószínű forgatókönyv volt a 2/3 és az szdsz veszte is.

2018. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
#12: Tudom, de ha nem lett volna világválság, akkor Gyurcsány jó eséllyel kihúzza 2010-ig. Persze valószínű a Fidesz akkor is nyert volna 2010-ben, de ez más kérdés.
2018. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nagyon kicsi valószínűségét látom, hogy a vidék lakossága, vagy a leprimitívezett városi, 4 év alatt elfelejti az ellenzék általi leminősítésüket és bár 3 év múlva az ellenzék alájuk nyal, majd ész nélkül rohannak rájuk szavazni.

Az emberek nem felejtenek!

Az agyonszapult, többszörösen megalázott "nyuggerek" pedig - akiknek többsége ma is mszp-s - ezt végképp nem fogja megbocsájtani.

Tehát lehet álmodozni, tervezgetni, de a Vörösmarty szavaival élve "Ábrándozás az élet megrontója, mely, kancsalul, festett egekbe néz."

2018. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy örülnék, ha a nyomorult, semmirekellő, inkompetens "ellenzék" végre befejezné az álmodozást. Ne álmodozzanak, hanem tegyenek valamit! Valamit az országért, az emberekért, mert a "válcsuk le a zorbánt" nem igazán célravezető.
2018. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Tökéletesen félreértetted #3. Én nem élem bele magam semmibe, én független entitás vagyok. A rendszerek nem érdekelnek személy szerint engem, mert mindegyikben önállóan cselekszem.

Ami zavarhat, az a környezet, de ezt is megoldom. Én pusztán egy elméleti meggondolást közöltem. Az más kérdés, hogy a társadalom elég hülye lesz-e hozzá. Az a társadalom problémája.

2018. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
Kedves #14 az ritkán fordul elő, hogy valaki önként akarata ellen cselekszik. Az viszont gyakran, hogy szeretne valamit, de nem képes rá. Nem az ellenzéki vezérek jó szándékát kell vizsgálni, hanem a képességeit.
2018. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik párt 2022-ben nyerni akar annak már most kell kezdenie a kampányt.
2018. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
az álom hal meg utoljára
2018. máj. 2. 11:17
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Először ki kéne találni mit akarnak, milyen üzenetük van a társadalomnak. Az kevés, hogy Orbántakaroggy.


Az emberek egy hangyányit kezdenek jobban élni, migránsok sincsenek nagyobb számban, és lehet ezen gúnyolódni, de ez már sokat nyom. Mari nénit meg Jóska bácsit nem érdekli, hogy Gay Verhofstadt vagy Sargentini asszony neheztel a magyar kormányra. Hízzon a disznó és legyen rántott hús meg töltött káposzta a vasárnapi asztalon.


Az átlagembert marhára nem érdekli a CEU, a "fékek és ellensúlyok", sőt a 68. hír sem, hogy Mészáros mennyit lopott (?). '90 óta (azelőtt is) minden politikus és rétye - rutyája lopott, nem éri ez már el senki ingerküszöbét, ásít, ha meghallja.


Mi van az asztalon, mennyi van a borítékban, az számít. Meg lehet venni a választót? Meg hát, naná!


Nem leszarom én az európai értékeket? Legyen lóvé és biztonság. És van javulás, jóllehet bajok is vannak, de nem meggyőző egyik ellenzéki párt sem jelenleg, hogy ők ugyanezt tudják, nemhogy még javítsanak is a helyzeten.


"Lemegyünk vidékre és megszerezzük az embereket."


Lemegyünk. Menjenek. Lipótvárosi nyikhaj .uzigyerekek. Ezek már Monorierdőnél szédülnek a vidéki levegőtől, csak a pesti flaszteron tud füttyögni, lúdtalpa lesz, ha 20 percig egy helyben kell állnia.


És mit mond vidéken? Bátyám, hogy áll a parlamentáris demokrácia helyzete? Há' mint a cövek!


2022 még odébb van. Jelenleg nem úgy néz ki, hogy az ellenzék tanulna a hibáiból. Keresik a hibát - másokban, és nyalogatják a sebeiket.

2018. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

"Reális már a 2022-es győzelemről álmodoznia az ellenzéknek?"

Határozottan igen! Álmodozni nem tilos!

2018. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!