Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzék miért nem határoló...

Az ellenzék miért nem határolódott el az egyetemi tanárokat, püspüköket lincselni készülő tüntetőitől?

Figyelt kérdés
Egy normális demokrata párt ilyenkor elhatárolódik, mint minden jó érzésű ember, akinek felvetődik a gyanuja hogy közösségben vannak egymással. Ha viszont nem határolódik el, akkor az azt jelenti egyezik a véleménye. Melyik lehetőség áll fenn? [link]
2018. máj. 10. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországon ma nincs igazi ellenzék, a marxista Mszp/Dk fiókpártok pedig sosem voltak demokraták.
2018. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nehéz beismerni ezt az ellenzéki pártoknak?
2018. máj. 10. 17:53
 3/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%

"Ha viszont nem határolódik el, akkor az azt jelenti egyezik a véleménye."


A Fidesz nem határolódott el annakidején a Magyar-román focimeccsnél a balhézó drukkerektől. Akkor a Fidesznek az a véleménye, hogy egy magyar-románon szét kell verni Budapestet? Ha jól emlékszem akkor sem volt fideszes elhatárolódás, amikor a rabbit leköpték-megverték.

Vagy szimplán csak annyi, hogy egyik sem pártrendezvény volt? A Fidesz amúgy közleményeben elhatárolódott a cselekmények végrehajtóitól? Én nem tartom nonszensznek azt sem, hogy fideszes provokációnál egy cseppel sem több.

2018. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 3 Ember, nehéz felfogni, hogy az ellenzéki pártok szavazói tüntettek ? A magyar-román focimeccsen hol volt Fidesz zászló, logó, mint most a tünetésen DK-s lufi stb. Aki magyar focimeccsre kijár az szerinted, mind Fideszes ?

:XD

2018. máj. 10. 19:12
 5/16 A kérdező kommentje:
# 4/5 ne magadból indulj ki.
2018. máj. 10. 19:13
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Miért határolódnának el tőle?

Csak azt tették ami nekik is lényegük. saját maguktól még sem határolódhatnak el.

2018. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Biztos elhatárolódnak, a tüntetéseknek ez az egyik hátránya hogy olyanok is belekeveredhetnek akik nem oda valók.
2018. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Én elhatárolódok, sokkal keményebben kellett volna fellépniük a megalkuvó kollaboránsok ellen.


Amúgy ha komoly választ akarsz, akkor nincs kinek elhatárolódnia, ez ugyanis nem egy pártrendezvény vagy ellenzéki tüntetés volt, hanem egyszerűen kormányellenes, amibe mindenféle emberek érkeztek.


Mondjuk a "normális, demokrata" Orbán sem tudott elhatárolódni, sőt, kifejezetten támogatta a népe gyűlöletbűncselekményeit, szóval nem hiszem hogy lenne bárkinek bármilyen alapja számon kérni bárkit. Ha az ország felelős vezetője így viselkedik, akkor én is követni fogom a példáját és esetleg kiszúrok pár autókereket, mert jogom van kifejezni a véleményem, ugye?

2018. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

De én is kérdem, miért kéne? Nem pártrendezvény volt.


Ha most engem arcbavág egy fideszes, akkor az egész párt határolódjon el?


Tahó módon viselkedtek páran, törvényt nem sértettek mert akkor elvitték volna őket a zsaruk. Akkor dolog letudva.

2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés nem egy hamis állítást tartalmaz.

1. Nincs olyan, hogy "Az ellenzék"

2. A Párbeszéd pl. elhatárolódott az esettől.

Ezt onnan tudom, hogy olvastam az elhatárolódást. Szerintem - de ez már csak feltételezés, nincs is ebben egyedül.

2018. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!