Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha nálunk is elindult volna a...

Ha nálunk is elindult volna a Kalózpárt külön, nempedig az LMP-vel koalícióban, szavaztál volna rá vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Szavaztam volna rájuk, de szerintem tuti nem jutottak volna be.

Nem azért, mert a kalózkodás nekem a legőfbb érték, egyszerűen Magyarországon nincs olyan politikai erő, akire szavazni lehetne. Igy maradt az LMP, a sok rossz közül a kisebbik.

2010. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam volna rájuk. Bár a kalózkodás nem áll tőlem távol, és örülnék, ha nyugodtan töltögethetném a filmeket (főleg a tegnapi események után) viszont az ország jelenlegi - erősen ingatag - helyzetében nincs arra szükség egy brahiból létrehozott pártra.
2010. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
most túl nagy volt a tét ahhoz hogy ilyen viccpártok bekerüljenek, nem vagyok fideszes de örülök a 2/3adnak, és az mszp bukásának.
2010. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Én a Jobbik leszerepelésének , és annak hogy az MDF kiesett
2010. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Kalózpártra inkább, mert a kettő viccpárt közül a Kalózok közelebb állnak hozzám! ;-)
2010. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én a Jobbik leszerepelésének"


Leszereplés?? Bejutottak a parlamentbe úgy, hogy nem csak a küszöbhöz szükséges öt százalékot érték el... Ha ez leszereplés, nem tudom mit értesz siker alatt :D

Én biztos, hogy nem szavaztam volna rájuk, ahogy az LMP-re sem fogok sosem.

2010. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
EP választásokhoz képest semmit se javultak az MSZP indul el felfele ...
2010. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"EP választásokhoz képest semmit se javultak az MSZP indul el felfele ..."


Még mindig a Jobbikról beszélünk? Arról a Jobbikról, ami megkétszerezte a szavazótáborát az EP-választás óta? :D

2010. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem itt viccpártokról beszélünk! .D
2010. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Indult kalózpárt. Több is. Csak nem ezen a néven. Az egyik még kormányra is jutott.
2010. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!