Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Láttátok már a vitaindítót a...

Láttátok már a vitaindítót a Mi Hazánk Mozgalom leendő alapító nyilatkozatához és programjához? Érdekelne a véleményetek!

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 17. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nagy részével egyetértek, pár dologgal nem.


Pl. a katonai alapkiképzés. A mai világban egyszerűen nem lehet kivenni embereket a munkából még két hónapra sem. Azért, hogy kilőjön 5 - 10 lőszert.


Vagyonadó. Értsük már meg: a milliárdost nem lehet megadóztatni. Meg fogja úszni. Tök mindegy mit csinálsz, ki fogja kerülni. Mi lesz a vége? Azt fogják sztatni, aki kemény munkával elért valamit, van mondjuk két - három lakása kiadva, jól él, de még messze nem gazdag.


Én olyan országban nem fogok élni, akkor én is elmegyek.

2018. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Bár liberális vagyok, de vannak benne elég jó gondolatok
2018. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kiváló! Támogatom!
2018. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Pár pont nálam is húzós: halálbüntetés-európai kultúrkörben ezt már nem lehet lenyeletni. Sorkatonai téma szintén-biztos lenne, aki így vagy úgy, de igyekezne elkerülni a katonai szolgálatot-vagy lelkiismereti okból vagy valami másért.

Választójog- demokrácia alapja az általános és egyenlő választójog, nem tudom, mennyire lehetne elfogadtatni ezt a joggal, törvényhozással na meg úgy an bloc a társadalommal.

A történelmi filmekkel nincsenek fenntartásaim -tényleg nem sok filmalkotás született történelmi korszakainkról-, csak aztán ne menjen át hamis múlt ábrázolásba -ne teremtsen operettes áltörténelmet, ahogy az olykor Hollywood-ban szokás :D

2018. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez valahogy nagyon naivnak, néhol gyerekesnek tűnik.

Kezdve az EU-val, amit utálok és megvetek, de belátom, hogy a kilépésnek nincsenek meg a feltételei, még egy jó darabig.

Utána meg ki tudja mi lesz?

2018. júl. 17. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha kilépnénk az Unióból, ritka nagy pofont adnánk magunknak. Már a munkavállalás nehezedne, mivel az EU pont a szabad munkaerő-áramlást is biztosítja.
2018. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van benne jó, meg álmodozás is. Szóval van amivel nem értek egyet, de ettől függetlenül lehet alternatívája a "régi" jobbiknak.
2018. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rá, mert nem olvastam még, de egyelőre "page not found". Máshol meg nem találtam.
2018. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Itt találtam:

[link]

2018. júl. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!