Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki a legszimpatikusabb politik...

Ki a legszimpatikusabb politikus a Jobbikból?

Figyelt kérdés
Nekem Gaudi-Nagy Tamás és Pörzse Sándor. Gaudi-Nagy Tamás azért, mert nagyon jó szakember (jogász), és nagyon jó vázlatokkal lát el vizsgakészülődés idejében :D És azért is ő az egyik legszimpatikusabb, mert talán ő azaz egyetlen egy ember, aki retorikailag is kifogástalanul szólal fel a parlamentben. Pörzse Sándor azért a másik, mert nagyon tájékozott és intelligens emberről van szó, és jól átlátja a dolgokat.
2010. jún. 18. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gaudi valóban az egyik legjobb szónok a jelenlegi parlamentben;szépen,összefüggően beszél. Valamint Balczó Zoltán is egy okos,szimpatikus ember. Mellesleg a többiek is szimpatikusak számomra,bár Zagyva Gyula viselkedése néha nem a parlamentbe való,de szerintem ő is bele fog rázódni.:)
2010. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Zagyva Gyula még valahogy nem szokott hozzá ehhez. Pár hónap múlva már ő is meg fogja tanulni, hogy most már nem a parlament előtt van tüntetőként, hanem a parlamentben képviselőként. De a folyosón megbeszélős fenyegetésén nevettem egy jót :)

Szerintem is Gaudi a legjobb, hasonló okokból.

2010. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
gyurcsány ferenc
2010. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Lenhardt Balázs. Nagyon jól látja a magyar gazdaság helyzetét, hátterét, lehetőségeit. Olvastam tőle néhány teljesen korrekt megszólalást. Ja, és egyszer feltettem egy kérdést emailben, amire szintén szép, részletes, személyes választ adott. Egyébként meg szerintem ez kellene, hogy legyen a legfontosabb kérdés, mármint a nyomorunk, az adósrabszolgaság, illetve a lehetséges gazdasági kibontakozás. Én ezt az ideológiai nagyotmondást nem sokra tartom, legyen az Jobbik, FIDESZ vagy bárki. Szóval figyeljünk inkább Lenhardt Balázsra.
2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hát talán a balczó
2010. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
vona gabor :D
2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lenhardt Balázsról eddig még nem is hallottam. Most néztem meg pár felszólalását, eléggé ott van a szeren, elég konkrétan és markánsan fogalmaz. Gaudi-Nagy Tamás azért még mindig viszi a pálmát nálam :D
2010. jún. 18. 21:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Vona Gabi :D
2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Morvai Krisztina
2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy nem Jobbik tag: Dr. Morvai Krisztina
2010. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!