Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a mostani...

Mit gondoltok a mostani magyar kormányról/vezetésről? Meg vagytok vele elégedve vagy nem és akkor miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok elégedett. Sajnos az ellenzék (nem hiszem, hogy nevezhetők baloldalnak, liberálisnak meg aztán végképp nem) balfäszsága az extremitások felé tolta el a politikát. Ezen a kormány sokat nyer, az ország sokat veszít. Jó lenne, ha végre 4 év múlva volna olyan ellenzék, amire legalább a kutyámat rá merném bízni egy órára.
2018. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
REtkek, ezek még a szociknál is nagyobb tolvajok és hazugok.
2018. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy hulladék mocsok kormány
2018. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Hulladék kádári kommerek kormánya, ami fletóékat is alulmúlja, pedig nem hittem hogy lehet annál rosszabb, és ez a birka nép el is tűri.
2018. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
nem
2018. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Meg vagyok elégedve, mert minden napra jut egy kis libsi könny...omm ommm...
2018. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
#5 én se balos, se liberális nem vagyok, mégsem tetszik. Nem jó jel a sok lopása, mutyija, hazaárulása, elqrása a kormánynak.
2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy olyan kormány, amit lábbal kormányoznak, amíg kiszerelnek minden mozdítható értéktárgyat a gépjárműből, közben pedig nyomják a dudát, hogy a fúró meg a csavarhúzó hangja tompítva, háttérzajként jusson el az utasokhoz. Értelemszerűen nem bánnék egy olyan sofőrt, akinél a vezetői ülés nem a műszerfalhoz való könnyebb hozzáférést jelenti.
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennél tökéletesebb nem is lehetne :)
2018. aug. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy olyan kormány amelyik a megosztásra játszik, amelyik szociálisan érzéketlen mint a durva smirgli, amelyik képtelen a fiataloknak itthon jövőképet adni, az alkalmatlan a feladatára, úgyhogy el lehet tolni a bringát!
2018. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!