Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Őszintén hogy mondhatja mára...

Őszintén hogy mondhatja mára bárki, hogy most jobb állapotban van Magyarország vagy jobb kezekben van, mint 2010 előtt?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek nem érzik, hogy ez már egyszerűen az abszurd kategória?
2018. szept. 9. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én azt tudom, hogy 4x annyit keresek mint 2010-ben :D És ez független minden kormánytól. Nekem jó itt :)
2018. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert szerinted nincs jobb állapotban a mai fejlődő Magyarország, mint 2008 után közvetlenül?
2018. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
#1 en is jobban keresek, hála Németországnak, köszönöm, hogy befogadtak, de köszönöm Viktornak is, ha ő nem lenne, biztos nem lennénk itt.
2018. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
A kormánypropagandán nevelt Fidióta-nyalókák mondogatják. Olyanok mint Göbbels tanítványai, addig ismételgetik a hülyeséget, amíg végül maguk is elhiszik.
2018. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy van jobb állapotban, ahogy nőttek a fizetések itt-ott, azt a különbözetet ott hagyod a boltokban, olyan árak vannak.

Olyanok mondják jónak az országot, ahol két fizetésből élnek, és nincs különösebb kiadásuk.

Abban mi a lehetetlen hogy két nyugdíjból, meg az évek alatt összekapart pénzből idősek Vitara-t hoznak ki szalonból? Külföldön spórolás mellett űrhajóval is járhat az ember...


Ha nincs szülői segítségem így 26 évesen egyedülállóként, sajnos nyelvtudás nélkül, lehúzhatnám magam előtt a rolót. 200e nettó ide vagy oda, hosszú évek alatt tudok összeszedni egy ingatlanra valót.

2018. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

gazdaságilag sokkal jobban áll. Az államháztartási hiány az 3% alatti. Ez 2006 ban (jóval a válság előtt) 11% volt.


Az hogy az emberek ebből mit éreznek az nézőpont kérdése. Aki 2010 előtt szarul élt az most is szarul él. Igazi külömbséget a felső középosztály és a gazdagabbik része érez az egy kulcsos szja miatt. Na meg a családosok a kevesebb adóteher miatt

2018. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Hogy mondhatja? Úgy mondhatja, hogy nem a ti buborékotokban él, és látja a valóságot. Úgy mondhatja.
2018. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mihez képest? A románokhoz?
2018. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

"Én azt tudom, hogy 4x annyit keresek mint 2010-ben :D És ez független minden kormánytól. Nekem jó itt :)"


És,te vagy az ország,vagy mi?

2018. szept. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
GDP alapján már a románok is megelőztek minket, ez a poén...
2018. szept. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!