Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaztál az idei április...

Kire szavaztál az idei áprilisi választáson? Megbántad a (korábbi) döntésedet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az esélyesebb ellenzéki jelötre szavaztam egyéniben. Ezt megbántam, korrektebb lett volna az ideális jelöltre szavazni kompromisszum helyett, főleg hogy nem osztott, nem szorzott, mert simán behúzta a Fidesz a körzetet :(
2018. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Ellenzéki jelöltre és nem bántam meg. Így legalább tiszta a lelkiismeretem, megtettem amit megtehettem.
2018. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elsősorban párt érdekelt volna
2018. okt. 22. 12:32
 4/23 A kérdező kommentje:
Én az LMP-re szavaztam (mind egyénire, mind pedig listára), de nagyon megbántam, pláne azok után amit a választás óta művelnek!
2018. okt. 22. 12:33
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Én elhittem a választási szlogent és a legerősebb ellenzéki jelöltre. Bejött, ezt a körzetet is nyerte a fidesz.
2018. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Momentumra, hátha négy év múlva lesz belőlük egy értelmes ellenzék, egyéniben meg a fideszes jelöltre, hogy a következő négy évben is jöjjön pénz a körzetbe..
2018. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Fideszre. Nem bántam meg. Mert kaptam tőlük ingyen 1L tejet. :)
2018. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Alain Delon ***** válasza:
0%
Senkire! Nem bántam meg!
2018. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt nem publikálom kire szavaztam. De, hogy miért is mentem el szavazni azt igen. Azért mert voltam szavazni kaptam egy pdf példányt a Kisvállalati marketing Biblia című könyvből. :)
2018. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Momentumra szavaztam és 4 év múlva is rájuk fogok, ha kitartanak addig. Jó a programjuk, cselekedni akarnak, rengeteg szakképzett fiatal van köztük. Persze még van hova fejlődniük bőven, de ha jól csinálják és kihasználják a mostani helyzetet, akkor jó eredményt érhetnek el legközelebb. A többi párt leszerepelt rendesen. Az LMP-ben én is nagyot csalódtam, a Jobbikot sikerült szétverni, a többi párt szóra sem érdemes.
2018. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!