Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz szavazók miért...

A Fidesz szavazók miért beképzeltebbek és okostojásabbak és ráadásul még gúnyosabbak is?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztaltam. Azzal lehet magyarázni, hogy a Fideszről vesznek példát, vagy annyi hogy mivel ezek az emberek is ilyen természetűek alapból ezért a Fidesz állt hozzájuk érzelmileg a legközelebb és ezért lettek fideszesek?
2010. jún. 27. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
keress meg más fideszeseket is!
2010. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Ez azért van, mert istenként tiszteljük a hatalommániás Orbán Viktorunkat, és igyekszünk lelkiekben rá hasonlítani. Ezért aztán sokkal arrogánsabbak vagyunk Kovács Lászlónál, és pofátlanabbak Gyurcsány Ferencnél. Nem is lehet ez másképp, hiszen előttünk lebeg Kövér László kinyilatkoztatása a Szent Kötélről.


(És igen, abban valóban igaza van a kérdezőnek, hogy sokszor gúnyosak vagyunk. Kicsit unalmas már, hogy gondolkodás és tájékozódás/megismerés nélkül rugdossák a Fideszt ha nyer, ha veszít. Ha egyszer a baloldali gondolkodású emberek is megtapasztalnák azt a hihetetlen mértékű lenézést, semmibe vételt, amivel az ún. független (=baloldali, hiszen 60 éve egy irányba mutat itt a gondolkodás, és igazi "padlássöprés" nem volt a rendszerváltáskor sem és utána sem - talán most lesz), értelmiség és gondolkodók illetnek minket, valószínűleg ők is bekeményítenének, és a gunyorosság lenne a legenyhébb reakció... Persze megtehetnénk azt is, hogy körbe röhögjük az ún. független gondolkodókat, csak sajnos nekik van elég pénzük, hogy (többek között a média segítségével) elérjék, hogy rajtunk röhögjön a többség.)

2010. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem a pártról van szó, hanem az kisemberekről a hétköznapokban, munkahelyen stb., szóval köszönjük a múltnak, hogy ilyen a mai kor többsége...?! De valóban, elég lekezelő a fideszstílus, ez normális, és hiteles, mármint az írásod, előző.
2010. jún. 27. 11:07
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Sajnos köszönjük a múltnak, és annak, hogy az emberek legnagyobb része (pártállástól függetlenül) nem hajlandó megérteni, hogy a másik is ugyanolyan ember, mint ő.
2010. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem inkább az tűnt fel, hogy drága komcsi testvéreink nem bírják felfogni, hogy nem nyertek. Az MSZP-sek 99%-a szerint Gyurcsány az isten, mert ő őszinte (haha) és Orbán meg egy cigány (hihi) -> az IQ átlaguk kb 3 és 5 között van :D
2010. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

10.58.-nak. Nem vagyok és nem is voltam soha komcsi,sem Gyurcsánypárti,és az IQ-m sem a béka feneke alatt van.

Éltem a Rákosi-rendszerben,és kezd a helyzet ahhoz az időkhöz hasonlítani. Mindenhova pártkatonák kerültek,akár csak most is. Az rendben van,hogy a kormánytisztviselőket leváltják. Ez minden kormányváltáskor így van. De azért az Alkotmánybíróságon szakemberek kellenének. Az sem ártana,ha a Köztársasági Elnök nem egy joghoz nem értő,saját nyilatkozata szerint mindenben a kormányt támogató ember lenne. Hol van itt a szükséges kontroll? Az ellenzék már most is csak dísznek van a Parlamentben! Vajon miért akarja Schmidt a világon élő összes magyart rábírni,hopgy kettős állampolgár legyen? Talán a választási törvény megváltoztatásával a következő választáson belföldön 3-4 millió, külföldön meg 10 millió szavazatára számítanak.

Ha tiszta kezű politikát akarnak,akkor Pintér miért a haverját akarja kinevezni a rendőrség élére? Vagy a Posta vezérigazgatója miért Schmidt Pál unokaöccse?

Nincs miért büszkének lennetek a Fideszre! Éppolyan korrupt, mint az összes eddigi párt!

Ahogy az előző kormányzásuk idején,most is csak a jómódúakat segíti még nagyobb jómódba, az ország többsége pedig még jobban csúszik a nyomorba!

2010. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Most szerinted mennyi esze lehet egy olyan embernek aki épp a fideszre szavaz? Ezek mind öt elemis gumicsizmás T.SZ. parasztok.
2010. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
11:53 nak!Ha a húsos fazék mellett lettünk volna,és még erőszakosak is lettünk volna,akkor mi is ehetnénk a koncból!hihi. ez már csak így működik.
2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

12:19-nek: én szabályt erősítő kivétel vagyok a villamosmérnöki diplomámmal, úgy látszik...

(Egyébként meg erről beszélt a kérdező: mi a bánatos nyavalyáért kell hülyének nézni egymást?)

2010. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Nézd, biztosan vannak ilyen emberek is közöttük, mint mindenhol, mert ez mindenhol így van. Viszont ezt nem lehet egy párt minden szavazójára ráhúzni, gondolom te is belátod. Én nagyon sok fideszest ismerek, és egyszer sem tapasztaltam hasonlót, de nem állítom, hogy nem igaz, amit mondasz.

Azt pedig hülyeség feltételezni, hogy valaki ezért lesz Fidesz szavazó. Egy ember sok okból lehet valamely párt elkötelezettje, de azért nem, mert magánemberként ő hogy viselkedik.

2010. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!