Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért tartanak napjainkban...

Miért tartanak napjainkban egy kommunistát egy nácival egyenértékűvel? Trollok kíméljenek

Figyelt kérdés

Miért van ez? A kommunizmus alapelveiben nincs szó emberölésről, semmi olyasmiről, ami a nemzetszocializmus alappilléreit adja. (Zsidók, melegek,romák gyilkolása)

Én,ha valakinek mondom, hogy kommunista vagyok,akkor máris egy elmebeteg hülyénrk vagyok titulálva, még akkor is, ha mondom, hogy Sztálin, Rákosi, Pol Pot,Mao számomra gyűlöletes arcok.


2019. márc. 2. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Ez még hagyján,de ha valaki azt mondja,hogy a gazdagokat igen is meg kell adóztatni,hogy a társadalom fennmaradjon,akkor lekommunistázzák:)


Amúgy a kommunizmusnak is vannak negatív árnyalatai.

Pl mindig egyformává akarja tenni az embereket.

Lásd a kommunisták ugyanúgy utálják mondjuk a melegeket,mint a nácik.

Mert ők mások,mert mindenkit utálnak,aki más.


Vagy a gazdasági elképzelésük,hogy mindenki dolgozzon,akkor is,ha annak semmi értelme és haszna.


Nem vagyunk egyformák és nem lehet mindenkitől ugyanazt elvárni.


A normális ember tudja,hogy az igazság valahol középúton van,mint mindenben az életben törekszünk az egyensúlyra.

2019. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

A nemzetszocializmust kevered a nácizmussal .

Amíg a nemzetszocializmus az ország elsőbbségére alapoz , addig a nácik alapoznak a faji megkülönböztetésre

2019. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Opsz , a nemzetiszocializmus egyenlő a nácizmussal . nem szóltam .

Valamiért összekevertem a fasizmussal :/

2019. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

A nemzetiszocializmusban sincs szó gyilkolásról.

Főleg, mert a nemzetiszocializmust nem Hitler találta ki, hanem az angolok, ahogy a fajelméletet is.

Egy ideológiának önmagában semmi köze tömeggyilkosságokhoz, csak sokszor ideológiákat használnak önigazolásra. A demokrácia nevében ugyanúgy csináltak mészárlást, Irakban, Afganisztánban, Szíriában, stb.

2019. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Ja, szép mesebeli világot hirdet az imádott eszméd ahol mindenki egyenlő, de eddig a vége mindig gyilkolászás lett.

Ha lenne elég eszed nem dicsekednél vele, hogy komcsi vagy!

2019. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
A kommunizmus egy utópisztikus -és alapjaiban hibás- eszme megvalósítási kísérlete volt. Ezt nem lehet úgy érvényre juttatni, ha nem folyamodsz közben erőszakhoz.
2019. márc. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy szociáldemokrata vagy és le van tudva a baj. Senki nem fog komcsinak nézni, csak okosan kell csinálni.
2019. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk azért, mert a kommunisták több embert öltek meg, mint a nácik
2019. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
A kommunizmus sajat maga is azt mondja hogy a cél erdekeben a diktatúra is elfogadható.
2019. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Mert a kommunisták mind elmebeteg hülyék.


Hogy ne lenne szó benne gyilkolásról? A világforradalom mégis mi?

2019. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!