Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány fő propaganda...

A kormány fő propaganda oldala az Or. O csak szerintem színvonalon aluli?

Figyelt kérdés
Olvasom a cikkeket, de olyan, mintha egy általános iskolás alsó tagozatosa írná őket. Régen egész jó kis oldal volt, de mára egy szájbarágós, mindent megmagyarázó, az embereket totál hülyének néző oldal lett.

2019. márc. 6. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem így írtam, valamiért átvariálta a kérdésben, biztos, tudjátok melyik oldalról van szó. O r i g o
2019. márc. 6. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Átlag magyar plebnek tökéletesen megfelel ez is, mint láthatjuk.
2019. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tűnik, ez a szellemi színvonal ebben az országban. Erre van igény.
2019. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igényeseknek ott a Nyugati Fény meg a Mérce.
2019. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, de az a baj, hogy nem csak az origo ilyen, hanem a 888 is, a ripost is, a 444, a hvg, a 24.hu es az index is. TVben sem jobb a helyzet, az M1 es a TV2 is egy rakat hugy, mint az atv is. RTLt mondjuk mar reg neztem.
2019. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs igazán színvonalas media, egyik oldalon sem.
2019. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Sok embernek megfelel ez a színvonal, észre sem veszik hogy mennyire igénytelen kormány szócső lett az ORIGO.
2019. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
A 6osnak igaza van. 2 oldal letezik a mediaban is, az egyik a liberalis hulyesegekrol irkal a masik a kormany propagandat. Olyan medium ami objektiven nezne a dolgokat nincs.
2019. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Na es a 8as valasz miert 0%? Valaki kedves "huzzuk le, mert igaza van" valaszolnal? :)
2019. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érdemes mérgelődni a lepontozások miatt, van, akinek ez a hobbija.

Engem személy szerint régebben érdekelt az újságírás, ilyen helyesírási hibáktól hemzsegő szemétért azonnal ki is rúgtak volna.

2019. márc. 6. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!