Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Május 26. an a kétfarku kutya...

Május 26. an a kétfarku kutya part eselyes?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Bárcsak az lenne...
2019. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Jelen adatok alapján, nem. Egyébként, vidéken a támogatottsága alig mérhető. Valójában urbánus protest szavazatokra számíthat.
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen felesleges rájuk szavazni: ez lesz a kidobott szavazat az ablakon.
2019. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esélyes, hogy legyen nekik 2%, ami akárhogy is nézem, végső soron a fideszt erősíti.
2019. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reàlisan nézve 100-150 ezer szavazata lesz az MKKP-nak. A kérdés annyi, hogy hány szavazat kell majd egy mandàtumhoz?

Nincs kizàrva a 200 ezer sem. De lehet 100 pàr ezer elég lesz.

Minden attól függ, hogy mekkora lesz a részvétel és ugye milyen arányban, ki hogy tud mozgòsìtani.

Szerintem felesleges mindenkit arra bìztatni, hogy ne szavazzon kis pártokra, mert úgysem lesz elég. Ki tudja előre?

Egyébként szerintem több szavazatot fognak kapni most, mint áprilisban. Sokan akkor 'taktikusan' szavaztak, most szerintem inkább szarnak bele az emberek, hiszen akkor sem működött.

2019. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HA akkor taktikusan szavaztak a kutyahívek, akkor listán az MKKP-re, egyéniben másra szavaztak.

Messze nem lesz meg a 100ezer, szerintem.

2019. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!