Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így is úgyis a fideszre...

Mindentudó99 kérdése:

Így is úgyis a fideszre szavazok. Sőt az egész család. Na most akkor miért ne használnám ki a helyzetet? Tisztelt ellenzékiek mondjátom már meg hol osztogatják a krumplit?

Figyelt kérdés
Én is felvenném a potya krumplit. 5 -en szavaztunk. Ha két kilót adnak az már ugye 10 kiló. Falun élek de hiába kérdeztem senki nem tudta megmondan hol osztják. Ezért kérdezném az ellenzéki szavazóktól. Bács-Kiskun megyéről lenne szó. Ja és utólag is odaadják vagy erről már lecsúsztam? Esetleg ha tudjátok az önkormányzati választás előtt hol osztják azt megköszönném. 10 kiló az 10 kiló. Minden segítséget meghalgatok. És érdekelne hogy újkrumpli vagy tavaji. És milyen fajta ? Mert mi a Desirét szeretjük legjobban.
2019. máj. 27. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A krumpli csak annak jar, akit meg gyozkodni kell. Ahol eleg az agymosas, ott minek vesztegessunk krumplit?
2019. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Jókor kérded, miért nem egy hónap múlva?
2019. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én itt tudtam meg hogy van ilyen lehetőség azért érdeklődöm iit. Sokan írták ezt most akkor írják már le hol lehet átvenni
2019. máj. 27. 10:56
 4/12 Maltodextrin válasza:
62%

Én nem tudom hogy lövik be azokat akiket győzködni kell, de itt a városban a társasház lépcsőházába simán bejárt a nyanya propagálni a Fideszt. 2x is becsöngetett: 1x a tavalyi választásokkor, akkor adott egy reklámszatyrot (fideszes reklámszatyor), benne:


> Toll

> Hűtőmágnes

> Levél Orbán Viktortól

> Egy képeslap a területi képviselő jelölttől

> Egy csokis keksz


A néni megkért, hogy menjek el szavazni és X-eljek a Fideszre.


Erre elmentem másnap és behúztam a Jobbikot. ;)


Múltkor is volt itt, becsöngetett szerintem az EP választások miatt. De csak egy szórólapot adott. :(


Amúgy múltkor láttam ezt az asszonyt a városban amikor lementem cigiért. Húzta a banyatankot.


Szerintem ilyen főállású Fidesz propagandisták vannak országszerte, hogy behúzzák a szavazókat, akik leszarják a belügyeket egy csomag szotyiért.


Legközelebb már nem megyek el szavazni, mert semmi értelme ha az én 1 szavazatomat (amit átgondoltam, mérlegeltem stb ) üti 20 ellenszavazat a putriból csak mert kaptak 2 felest és egy sört.


A demokrácia itthon meg van b*szva.

De hátha kihalnak a nyuggerek, mert nekik jelentős részük van ebben..


27f

2019. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Krumplit nem adott?
2019. máj. 27. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csokit, golyóstollat meg szórólapot kaptam. Csak úgy a postaládába.
2019. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Krumpli ugyan nincs benne, de ha a papát és a mamát még idejében bejelented a kerületbe, akkor ők is kaphatnak kampány... bocsánat, ajándékcsomagot ;)


[link]

2019. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az anyámnak már nem látszik a hűtő a sok fideszes hűtőmágnestől.
2019. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Én is ezt akartam kérdezni...

Most az a kérdés, hogy az ilyen kijelentés sértő-e? Vagy a kérdésben a falusiak sértegetése?

Mert vagy oszt krumplit, a fidesz, vagy nem, az oldal cenzorai helyénvalónak tartják. Miközben én, ha egyértelmű hazugságot minden kétséget kizáróan cáfolok, perceken belül ezt az üzenetet kapom:


" Tisztelt Felhasználónk!


Hozzászólásaidat áttekintve látható, hogy azokban sorozatosan megszeged weboldalunk szerzői jogokra vonatkozó szabályait! Kérjük, olvasd el az oldal szabályzatát (a linkje megtalálható az oldal alján) és a továbbiakban ennek megfelelően használd az oldalt, ellenkező esetben a hozzáférésed korlátozásra kerül!


(a) Tilos trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni"

2019. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nagyon drága lenne rátok a krumpli.
2019. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!