Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szavazott az EP választáson...

Ki szavazott az EP választáson a DK-ra?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferencre már több mint 10 éve haragszom, mert kis híján, hogy tönkre tegye a családomat, és el kezdte lerombolni magyar egészségügyet és bezáratta az OPNI-t is. Ezek után fogalmam sincs kiknek jutott az eszébe, hogy a DK-ra adja a szavazatát.

#Gyurcsány Ferenc #EP_választás
2019. máj. 27. 13:03
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Gondolom olyanok, akiket hidegen hagy, hogy te kire haragszol.
2019. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én a DK-ra szavaztam, mert rohadtul elegem volt a többi ellenzéki pártból.

Semmi mást nem hallottam tőlük azon kívül, hogy Orbán lop...

A DK legalább felmutatott egy irányt is.

2019. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Kígyózó irányt. Hát kösz
2019. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor gondold el kérdező mit éreznek azok a tömegek akiket a Fidesz tett tönkre, a kilakoltatottak, az elvándoroltak, a fideszes egészségügy áldozatai, az öngyilkosok akikért a Fidesz kormány felel meg a többi....
2019. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ne mondd már nekem, hogy ennyi év alatt nem sikerült helyretenni sem az egészségügyet, sem az oktatást, sem semmit. Mit csinált eddig a kormány akkor? Mennyi idő kell ahhoz, hogy rendbe tegyék az országot, és ne a 3-4 ciklussal ezelőtti kormányokra mutogassanak?


Ez a kígyózás is röhejes. Ha megnézted a felvételt, nem is Gyurcsány találta ki, csupán nem tudta hirtelen befejezni a mondatát, és a fülébe súgták ezt a híressé vált szót. Rengeteg képviselőnek voltak ilyen vagy még ennél is röhejesebb elszólásai akár a parlamentben, akár a tv-ben, nem tudom miért olyan nagy szám ez. Mindenkivel megesett már szerintem, hogy egy szó nem jutott eszébe, és valaki más súgott oda egy frappánsnak gondolt befejezést. Beszéd mondás közben nem gondolkodhat perceket ilyeneken.


Mindenkinek más párt tetszik. Kérdezhetném azt is, hogy ki szavazott a Momentumra? vagy ki szavazott a fideszre, amelyik sokkal több embernek ártott, mint a DK (vagy Gyurcsány). Nyilván az szavazott rájuk, aki szerint nekik kell képviselniük a választók érdekeit. Nem vagyunk egyformák, és szerencsére még van választási lehetőségünk is. Vagy jobb lenne ha mindenkinek csak a fideszre lehetne szavaznia?

2019. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Azok, akik gyurcsánnyal vannak egy szinten 👎... Egyébként milyen irányt mutatott a DK???????
2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Milyen irányt? Hát azt mondta :Lehet menni!
2019. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 -es, mintha a DK nem lopott volna....
2021. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!