Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem elég népszerűek a...

Miért nem elég népszerűek a zöld pártok?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne javítani?

Ha az embereket a jövőjük erdekelné, csak rájuk szavaznának, nem mindenféle elavult ideológiai maszlagra.

(Ez egy általános kérdés, nem a magyar viszonyokról és főleg nem az LMP-ről szól.)



2019. jún. 23. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es: Azért Magyarország nem egy szegény ország. A 40. leggazdagabb a Földön a kb. 200-bol.

OFF:

Azért az valahol az emberek tudatossági problémája is, hogy nem raknak félre. Tudom, nem könnyű, gyengébb minőségű ételeket enni és egyéb áldozatokat hozni azért, hogy a 150-es fizudnak félre tudd tenni mondjuk a negyedét, de ismerek ilyen embereket, és azt látom, hogy abszolút megéri hosszú távon.

Prioritási problémái is vannak sokaknak. Például ismerek családokat, akiknek alig van miből, mégis 2-3 évente újrafestetik a házukat.

2019. jún. 23. 22:11
 12/13 anonim ***** válasza:

#7

"Miért kéne bárkinek megoldania az én mai problémáimat (magamon kívül)?"

Mert EZÉRT akarsz pártot választani, hogy tegyen érted, a nevedben. Vagy nem?

Akkor meg ha nem akkor minek kellenek neked a zöld pártok? Akkor fordulj a greenpeace-hez és kész!

2019. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én maximálisan egyetértek veled. Tényleg fontos kérdés. Nem vagyok elég tájékozott a témában. Az van, hogy a konzervatív pártok még régebbi gyökerűek, minta környezetszennyezés, és a politikai színtéren mivel partok vannak túl élesen különülnek el az ideológiaák. Egyfelől vannak a nemzetállamok, másfelől vannak a nagyhatalmak, a modern világ, aminek az ellenpólusa valahol az amit félig elrontottak, nem fedi le eléggé a társadalmi kérdéseket.

Egyfelől tényleg van egy nagy környezetszennyezés, de lehet ho9gy ez olyan mint hogy kiborítasz egy valamit a valahova, aztán felszárad elmossa a víz stb. Lehet hogy a környezetszennyező anyagok is így viselkednek hosszú távon. De rövidtávon mindenképp fontos hogy szemelőtt tartsuk a környezetünk egészségét a saját érdekünkben, mi van ha szar lesz a termés, oda a termőföld, aszáj sújt, kipurcannak a halak. Ez már viszont nem olyan dolog ami mellett elmegy bárki is. Vannak szervezetek erre a célra. Még babilonban volt 7év aszály, akkor is megéltek az emberek, de azt nem biztos hogy meg kéne várni..

2019. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!