Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem takarítj...

A rendőrség miért nem takarítja el a Gozsdu Udvar környékéről a (kamu) drog árusokat?

Figyelt kérdés
Ez szerintem elég gáz, hogy Budapest belvárosában fényes nappal rendszeresen ezt látni, hogy megy az üzlet. Miért nem járőrözik ott néhány civil ruhás rendőr?
2019. aug. 11. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen felháborító, nem is értem :D

Normális ember egy kávét kér két cukorral :)

2019. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem lenne kereslet nem lenne kínálat sem. Véletlenül sütőport vettél, és nem akarsz feljelentést tenni, hmm ?
2019. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gugu Gabor ***** válasza:
85%

szerintem max a nav szálhatna rájuk hogy szálmla/blok nélkül adnak el 2gramm sütőport 20000 ért

a sütőpor per majoranna árusítása nem illegális az átvert értelem szerűen nem fog feljelentést tenni

2019. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"A rendőrség miért nem takarítja el a Gozsdu Udvar környékéről a (kamu) drog árusokat?"

A KAMU drogárusokat?

Miért, kellene a hely az igaziaknak?

Szerintem kifejezetten telepíteni kellene kamu drogárusokat ilyen helyekre, hogy a pénzüket költsék az ostoba drogosok, de drogot ne kapjanak érte.

2019. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert mi a gond egy kamu drogárussal? Ha igazi árus jön, azt takarítsák el!
2019. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az Index is bele volt betegedve!
2019. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A rendőrség nem fog ilyenekkel foglalkozni. Leköti minden energiájukat a nehézsúlyú bűncselekmények elleni küzdelem, úgy mint traffipaxozás, parkolási bírságolás meg a bukósisak nélkül biciklizők vegzálása. Nem fognak olyan piti ügyekre időt fecsérelni mint kábítószer-kereskedelem...
2019. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A sütőpor nem kávszer utolsó. Tedd zsebre magad.
2019. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az is bent lehet a pakliban, hogy tudatos drogprevenciós akcióban hatóság markában levő piti bűnözőket kamu droggal a rendvédelmi szervek mozgatnak, hogy ezzel dezavuálják a valódi drogterjesztők megbízhatóságát. Ha nem kapnának védelmet a kamudrogot terjesztők, akkor a valódi drogterjesztő bűnözők már elásták volna ezeket.
2019. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!