Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan ország ahol a...

Van olyan ország ahol a rendőrök a rendőrautóval félnek egyes utcákon végigmenni, mert kővel dobálják a rendőrautójukat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 17:30
1 2
 11/19 anonim válasza:
82%

A napokban Debrecenben le akarsz szúrni egy pasi egy rendőrt, néhány napja Nyíregyházán egy férfi tarkón lőtt egy apa-fia párost miután épp mentek el tőle. Hajdúhadházon vannak olyan utcák ahol rendőrautót csak elvétve látsz mert nem igazán járnak arra pláne mikor a nem idén barnult "magyarjaink" (mert ugye ők nem migránsok azoktól meg vagyunk védve 😂) buliznak vagy nem rég Polgáron egy koncert alatt megöltek egy férfit aki a gyerekeivel volt, és ez csak 4 kiragadott példa az elmúlt 2-3 hétről. Ha annyira rossz a helyzet nyugaton miért nem özönlenek haza a magyarok hozva magukkal a nyugatiakat is miért innen mennek még mindig inkább arra?

Nem szoktam ilyenekhez hozzaszólni mert csak felhúzom magam azon néhány ember miért nem lát az orránál tovább de most kivételt teszek hátha kapok rá értelmes választ.

2019. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Svéd.o-ban élek. Pl. Malmö, Göteborg egyes kerületeibe a rendőrök, mentők, tűzoltók is csak katonai kisérettel mennek be. A csomagkiszállító cégek pedig sehogy.

29 olyan kerület van az országban ahol normál embernek nem tanácsos járkálnia.

Itt azt hiszik, h ha vminek új nevet adnak akkor a probléma megszünik v nagy mértékben csökken. Ezért nem "no-go" hanem "terhelt" illetve "különösen terhelt" zónák vannak.

2019. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

#7

Drága heteske, édes istenem, ennyire nem lehet valaki olvasatlan :) Amilyen dolgokat kiemeltem, azok csak cseppek a tengerből, sorolhatnék még ezer másféle problémát ami a kedves agysebészekkel kapcsolatos, és szépen romba döntené a jól felépített álomvilágodat.

Drága heteske, néha pillants fel a telefonodból, és sétálj be egy könyvtárba ahol egy kicsit szakértőbbek írtak publikációkat és könyveket a témáról, aztán olvasgasd őket, mert nagyon rádfér.

Apropó, Magyarországon is vannak helyek ahová valakik miatt nem érdemes besétálni sem éjjel, sem nappal. Megsúgom neked, hogy nem a magyarok miatt.

Magyarázhatnék még tovább, adhatnék forrásokat, de aki itt tart 2019-ben egy digitális világban, hogy erre magától nem képes, az menthetetlen drága heteske. Maradj meg a 888, 444, index, hvg szellemi magasságainál, látszik milyen jót tesznek neked :)

2019. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 De La Cruse ***** válasza:
100%
Migráns befogadó országokban a nó go zónák ilyenek.
2019. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs,hogy egy rendőr fél valamit megtenni.Ha parancsot kap végrehajtja.
2019. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyonsok ilyen orszag van !
2019. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
#15 Szerintem szornyen messzire gurult a gyogyszered !
2019. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sanchisbox válasza:
100%
Nem tudom a legtöbben hol éltek. Én több mint 20 évet éltem Franciaországban életvitel szerűen. Már nagyon régóta vannak olyan lakótelepek, telepek, városrészek, ahova igenis nem megy be a sün. Sőt nagyjából lassan a tűzoltó és mentő sem. És megdobálják kővel, mocsokkal, meg bármivel őket. Dobtak már rájuk kiszuperált mosógépet, kukát stb.. Szóval a sima mezei rendőr nem igazán járőrözik ott. Viszont ez a kép nem teljes, mert a drogosok, GIGN, az bemegy elfogni azért azt akit kell. Olyankor azért általában rendesen menekülés is van. De ez igaz mindenhol, bármely nyugati országban vagy nagyvárosban. S ez nem is lesz jobb. De ez mellett szerintem itthon is vannak olyan falvak, városrészek, ahol a sünöknek kuss van...
2019. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as, hogy érted azt hogy menekülés is van?
2019. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!