Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrséget tényleg nemnérde...

A rendőrséget tényleg nemnérdeklik az ilyenek csak az legyen, hogy elvégezte a munkáját?

Figyelt kérdés

Ha a 112-t felhívja valaki és bejelentést tesz, pl hogy meglopták. A rendőrség kimegy meghallgatja az embereket, meghallgatja a sértettet, tanút, ha ott van az akire ráfogták a dolgot azt is meghallgatják és ,ha nincs kellő bizonyíték, akkor nem állítják elő. Bemennek vissza az örsre, megirják a jelentést, hogy kivonultak és végzik tovább a dolgukat.


A rendőröknek ilyenkor mindegy, hogy előállítják-e az elkövetőt vagy sem, mert nincs bizonyíték, csak le legyen papírozva az, hogy igenis bejelentésre megjelentek és végezték a munkájukat, vagy mindenképp azon vannak, hogy elkapják az illetőt?



2019. szept. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőröknek is csak a munkájuk, az érdekli őket hogy rendben lefolyjon a nyomozás. Telibeszarják hogy meglesz-e az elkövető vagy nem. Egyedül a statisztika motiválja őket, főleg gyilkossági ügyeknél.
2019. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából ennyiből áll, Kérdező. Ezért is ilyen impotens, semmirekellő gyülevész a magyar rendőrség. Minek üldözzék az elkövetőt, ha a fizetést anélkül is megkapják? Inkább a vasúti átjárónál trafiznak, abból jön a lóvé.

Szolgálunk és védünk...hahaha, viccnek is gyenge...

2019. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nade traffizni a közlekedési rendőrök szoktak.

Én itt a közrendvédelmis járőrökről beszélek akik nem traffiznak, hanem bejelentésekre mennek.

2019. szept. 18. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az mindegy, milyen rendőrök szoktak. Trafizásra mindig van kapacitás, bűnöző elfogására nincs?

Kivéve persze, ha segíti a rendőrség munkáját, és lekapcsol egy narkós kerékpártolvajt. Akkor egész Peruig kell üldözni ugye.

2019. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem teljesen értem a kérdést.

Azt írod hogy nincs elég bizonyíték akkor nem állítják elő. Ezzel mi a baj?


Szarul néznénk ki ha én kihívom a rendőröket mert épp ossze vesztem a szomszéddal azt momdom ő este betört hozzám és ezért elő állítják.


Leirják hogy ki mit mondott és az ügy átkerül egy nyomozóhoz


Nem értem mi a baj azzal hogy nem visznek be mindenkit bizonyíték nélkül

2019. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!