Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugyan az a rendőr szokott...

Ugyan az a rendőr szokott nyomozni ilyen esetben vagy másik, esetleg ha ugyanaz akkor véletlen vagy direkt?

Figyelt kérdés

Teszem fel egy embert feljelentenek, hogy ellopott egy pénztárcát. Ezt megkapja egy nyomozó aki nyomoz az ügyben.

Másnap pedig az az ember megy be a rendőrségre akit feljelentettek, akire a pénztárcalopással gyanakodnak és ő pedig szintén feljelentést tesz, hogy tőle pedig pénzt loptak, de nem az aki pénztárcalopásért feljelentette, hanem egy harmadik személy, de ugyanazon a helyszínen (rendezvényen) és egy nappal később.


Magyarán a feljelentett ember is tesz egy nappal később feljelentést és egyben sértett is. Értitek biztos.


Ilyenkor, az adott ember akit feljelentettek ,megkapta egy nyomozó, ahogy már irtam és a feljelentett ember feljelentését is ugyanaz a nyomozó kapja meg vajon, mert ha már gyanús egy ügyben, valamint sértett is, próbálják ugyan ahhoz a nyomozóhoz tenni az ügyet a feletteseik? Vagy nem feltétlenűl?


Lehet bonyolult kicsit a kérdés, de szerintem értitek miről beszélek.



2019. okt. 21. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Értem. Nálunk ahhoz megy, akihez kerül. Viszont lehet kimondottan kérni, hogy ki foglalkozzon vele, indokolni kell, és az illető törzs eldönti, hogy vállalja-e. De: ha összekapcsolódnak az ügyek, az abban résztvevők, akkor ugyanoda kerül au.
2019. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!