Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zsarolnak! Mit tegyek? SOS!

Zsarolnak! Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

Máma a munkatársam mondta, hogy tegnap irt neki valaki, hogy én többet ne írjak a feleségének, mert hogy személyesen elbeszélget velem, és tudja az a valaki, hogy együtt dolgozunk stb. Aztán mikor akart válaszolni a kollégám az üzenetre nem lehetett, kitörölte magát az a valaki. Én nem írogatok olyan nőkkel, akik férjnél vannak, olyanokkal nem is írnék. Nagyon megvagyok ijedve, félek. Úgyis rossz álmom volt, még ez is közbe jön. Nem tudja megkeresni a kollegám azt az üzenetet.


Iszonyatosan félek, mit tegyek??? Nem tudja a nevét se semmit róla, mert mikor akart válaszolni a kollegám akkor már nem lehetett, törölte magát. Nagyon furcsa az egész szitu. Ha valakinek valamilyen problémája van velem miért nem nekem irt? Nagyon furcsa ez az egész. Nem tudok róla, hogy valakivel írnék férjes asszonnyal.


Kihez, vagy hova forduljak? Pánikba vagyok esve, nagyon félek, hogy ki ez az alak. Kérlek segítsetek!!!


2019. nov. 21. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2019. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen orvos?
2019. nov. 21. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A pszichiátered.
2019. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!