Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetne ebből bajom vagy bent...

Lehetne ebből bajom vagy bent is ugyanazt kellene mondani?

Figyelt kérdés

Ha sérelmemre bűncselekményt követnének el, tetten érném a az elkövetőt, sértettként rendőrt hívnék valakire, kijönnének a rendőrök, nem vinnék be, mert csak egyedűl láttam, de tényleg elkövette számomra a bűncselekményt. A rendőr erről papírt irna, és elmenne, nen vinnék be az elkövetőt sem, de nekik a jelentés meglenne róla mit mondtam.

Ha ezután feljelentést tennék vagy újra kihallgatnának bent a rendőrségen, hogy bűnhődjön az elkövető, lenne-e bajom belőle, ha a rendőrségen azt mondanám, hogy ketten láttuk, a testvérem is látta. Ebből lenne-e baj?

Megkérdeznék, hogy a helyszínen miért azt mondtam, hogy egyedűl láttam és most pedig mást mondok?

Mert a rendőrségnek is az az érdeke, hogy az elkövetőt lehessen meggyanusítani. Szerintem.



2019. nov. 24. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert a rendőrségnek is az az érdeke, hogy az elkövetőt lehessen meggyanusítani."


Az miért érdeke? Ettől a fizetésük nő, vagy csak a munkájuk lesz több? Nincs neked eszed kedves gyermekem. Egy szál se.

2019. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haver, a rendőrök a róluk szóló viccek elenére nem hülyék, te konkrétan át akarod b aszni őket + felbujtod a testvéredet hamis tanúzásra. A hatósgok megtévesztése komoly bűncselekmény? Komolyan megér neked ennyit hogy ellopták a piros-fehér biciklid?
2019. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te meg miféle kretén vagy?
2019. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!