Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tudott normálisan...

Miért nem tudott normálisan beszélni a rendőr?

Figyelt kérdés

A héten felhívtam a kapitányságot, hogy a bűnügyi osztályon beszéljek egy nyomozóval. A telefont a mrfk telefonközpont vette fel, ahol kértem, hogy a városi kapitányságon ezzel meg ezzel a személyel szeretnék beszélni. Kapcsolta, és egy férfi veszi fel, de nem az ő hangja volt akit kerestem, de rákérdeztem, hogy ő az? Erre mondta, hogy nem. Kérdeztem, hogy kivel beszélek és azt mondta, hogy "vizsgálati osztály" de morcosan. Közöltem, hogy én a bűnügyi osztályon x,y nevű úrral akartam beszélni. Elköszöntünk, én pedig újra felhívtam és amikor a telefonközpontos felvette, közöltem, hogy rossz helyre kapcsolt, mondta elnézést és újra kapcsolta akit kértem a bűnügyiről, ekkor ugyanaz a személy vette megint fel, de kérdeztem, hogy ő-e az. Ekkor emelt hangon azt mondta, hogy "Nem" "Ezt nem hiszem el, ma már negyedjére keresik itt, mi a franc van itt, valami renszerhiba". Ezt mondta, de olyan ideges hangon.


Nos normálisan nem lehetett volna ezt végig mondani? Egyébként nem kitelt az idejéből, hogy ha téves akkor azt mondja, hogy nem ő az. Miért kellett vajon ilyen ideges hangon beszélni? Ha rendszerhiba van arrol nem én tehetek, elnézést is kértem, de azt sem mondta, hogy semmi baj.


Nagy nehezem később tudtam beszélni akit kerestem.


Viszont azért tettem fel a kérdést, hogy gondoltam ha valami kérdésem van, nem fogom többet felhívni a rendőrséget, mert ha ilyen történik, hogy valami hiba folytán nem azt kapcsolják akit kérek, hát leharapják a fejem. Inkább bemegyek személyesen megkeresni máskor.



2020. jan. 19. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
mer csoves
2020. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom nem telefonközpontos aki várja a hívásokat, hanem éppem dolga volt és már negyedjére keresik rajta. Ebből lehet te csak egyet tettél ki (lehet megismerte a hangodat) és a többiek nem biztos hogy ilyen megértőek voltak és már felhúzták rendesen.

Amúgy te nem lennél ideges, ha 4szer keresnék rajtad a Kovács Pistit?? Az egyik meg még erősködne is, hogy hát de csak a malac érdekelne?! Nem tud róluk valamit?? Mennyi idősek?? Hány kilósok??


(Nem hiszed el, de vannak ilyen hülye emberek akik nem értik meg, hogy mi van. Van akinek el kell magyarázni a telefon szolgáltatónál, hogy miért nem lehet bekötni a szomszéd telkére a netet, úgy hogy az a mellette lévő házba legyen bekötve. Csak a szomszéd telkére még nem volt kérve net így kedvezményes lenne, de nem oda kéne hanem másik házhoz, csak annak a címére. De ez még egy gyenge példa volt)

2020. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem tud normálisan beszélni, mer felkúreltétek az agyát.
2020. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megszüntették a rendőrkapitányságok városból hívható telefonszámait? A megyei főkapitányságokat kell hívni?
2020. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek piszkálod a rendőrt levike?
2020. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fellebbviteli főügyészasszony:D


Hát mindig beleszólsz. Azért van a telefon az irodájukban, hogy ha kérdés van, akkor az ügyfeleknek fel lehet hívni a nyomozót.

2020. jan. 21. 01:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Te csak azt hiszed.
2020. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert akkor miért is? Elmagyarázod?

Érdekel.

2020. jan. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!