Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Neked a biztonságérzetedet...

Neked a biztonságérzetedet növeli a jelenlegi helyzetben a katonai jelenlét vagy inkább ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 20. 17:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
18%
Kár hogy nincs kiadva a tűzparancs a vénemberek ellen...
2020. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem találkoztam vele.
2020. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem láttam még egyet se, de ha láttam volna, attól sem érezném magam biztonságban.
2020. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Miért nyújtana biztonságérzetet, hogy fegyveres emberek mászkálnak az utcákon? Pláne amikor arra kérik az embereket, hogy maradjanak otthon. Pláne amikor arra kérik még a sorban állókat is, hogy tartsanak egymástól 1m távolságot. Mivel az orvosokat és más fertőzöttekkel kapcsolatban lévőket se tesztelik, akkor se ha kérik, kétlem, hogy minden járőröző katonát tesztelnének rendszeresen.

Nem véletlen, hogy sehol máshol a vlágon nem járőröznek vírusveszély esetén katonák az utcákon, hacsak nincs kijárási tilalom - bár akkor is inkább rendőrök.

Röviden nem növeli, sőt jóó nagy hülyeségnek tartom. De már megszokhattuk, hogy akármi van, akkor a "biztonságérzet növelésére" katonákat meg TEKet küld a fidesz az utcákra. Értelme nincs, dehát eggyel több vagy kevesebb értelmetlen döntés már igazán nem oszt-Soros :)

2020. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a Fidesz egyáltalán nem ért ahhoz, hogy az emberekben a biztonság, bizalom érzését keltse. Minden megmozdulásuk félelmet, kétségeket, bizalmatlanságot szül. Pedig olyan jó lenne ha most egy olyan kormány lenne éppen hatalmon aki az egészségügyi szakértőkre, az orvosokra, az átlátható, őszinte kommunikációra gyúr, egész más lenne a közhangulat.
2020. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem, sőt... Kezd olyan érzés lenni mint Észak Koreába.
2020. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem növeli, ha csak minimálisan is. Bár szerintem nincs szükség az utcai jelenlétükre.
2020. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Abszolút növeli. A legjelentősebb mostani veszély az a közelgő recesszióra történő lakossági pánik, ami igen súlyos fosztogatásokhoz, az alapvető kommunikációs és kereskedelmi funkciók ellátásnak ellehetetlenítéséhez vezethetne. A katonai jelenlét ezt csírájában képes elfojtani.
2020. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Csökkenti.


Fenyegetve érzem magam, és az belőlem mindig agresszivitást vált ki! Legjobb védekezés a támadás!


Qrvára nem xarok be ha fegyver van nála. Ha előveszi akkor használja is, különben elveszem, és a saját fegyverével ütöm le!!!!!!! (Jobbik esetben. Ha annyira elgurul a gyógyszerem, lábon lövöm!)

2020. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem növeli és semmi értelme nincs.
2020. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!