Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti is feszültek lesztek ha...

Ti is feszültek lesztek ha rendőr igazoltat, vagy közúti ellenőriz?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig ideges leszek pedig mindig rendben van minden. Velem rendesek szoktak lenni, de olvastam már sztorikat, ha rossz napjuk van akkor másokon vezetik le, mindenbe belekötnek, ilyen tényleg van? Félnem kellene tőlük? Néha mindig úgy érzem hogy mindig a kis embereket szivatják az igazi bűnözőket meg nem. Én vidéken lakom de Pesten aztán meg pláne tényleg az a hír járja, hogy tuskók a rendőrök.
2020. máj. 1. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Szarok én rájuk. Büntessen meg, ha annyira akar, de igazából nem tud mi miatt.
2020. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sőt hálás vagyok nekik balesetmegelozesert!
2020. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem szoktam feszült lenni, de igazoltatni sem szoktak.


Volt, hogy rámhívták a rendőröket lopás miatt, amit nem én követtem el, s mivel tudtam, hogy nem visznek be, mert nincs bizonyíték, nem voltam feszült, de gondoltam, hogy mit akarnak ugyanakkor tudtam, hogy mi lesz, mit fognak tőlem kérdezni és arra mit fogok válaszolni, s mivel tiszta vagyok, nem állízottak elő.


Békéscsabán egyszer bevittek, valsmint voltam büntetve lopás miatt, de az más.


Idéztek is be, mert ugye, hogy voltam már büntetve régen lopásért, és ha hasonló dolog történik a városban akkor előfordult olyan, hogy beidéztek, hogy nem-e én voltam. Amikor tanúként idéztek sem voltam feszült, mert rutinom van, hogy mit dolgoznak ki a nyomozók, milyen a technikájuk, milyen beszéd várható, arra mit fogok válaszolni. Nem hagyom magam beforgatni ártatlanul, ha pedig elkövetek valamit akkor vállalom, mert az enyhítő körülmény. De amikor tanúként idéztek és magyarázta ott a nyomozó amit el akar velem hitetni nem hogy ideges voltam, hanem még el is mosolyogtam magam, hogy milyen blöffökkel próbálkoznak.


Én nem igazoltatásról, hanem tanúkihallgatásról tudok nyilatkozni, mert olyan nyomozati cselekményen többszőr voltam. Nem voltam feszült.


Amúgy alapból nyugodt ember vagyok.

2020. máj. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
mert nem ismered a jogaid és azt hiszed a rendőr az atyaúristen.
2020. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!