Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit mondtak volna vagy mi...

Mit mondtak volna vagy mi lett volna, ha tréfáltam volna így a rendőrökkel?

Figyelt kérdés

Tegnap este leszálltam a villamosról a Máv pályaudvar végállomáson, ez volt 23.30 körűl és átmentem a másik megállóba, hogy majd jön a buszom 23.40-kor, az szinte hazáig visz,mert gyalog 40 perc, de az utóbbi időben szokott késni, van mikor 23.45-48 kor indul, de valsmelyiknap 23.55-kor indult. Amikor a buszmegállóba értem, akkor vártam és a túloldalban lassan haladva megy egy rendőrautó, szolgálati gépkocsi.


Teszemfel, ha leintettem volna, nagyon integetek, mert ott is eljőtt, nyilván megállt volna és kiszólt volna a rendőr, hogy segíthetünk-e. Én pedig mondtam volna, hogy hazavisznek-e és, ha igen, skkor mindkettőjüknek adok 10 forintot fejenként. Ekkor szerintetek mit mondtak volna?

Mérgesek lettek volna, vagy hülyének néztek volna, esetleg értették volna a viccet?


Nem kötekedésből mondom, de én egy jókedvű humoros ember vagyok, barátokkal is szoktsm poénkodni és eszembejutott, hogy ha ilyet mondtam volna a rendőröknek, mi lett volna. Amúgy vicc lett volna.



2020. máj. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Most tényleg havonta fel fogod tenni ezt az idióta kérdést?
2020. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr jellemétől és pillanatnyi hangulatától függött volna a reakciója, nyilván.
2020. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy bevinne egy kábítószer-tesztre.

Esetleg rákérdezne, hogy "KAP (Kovács András Péter), te vagy az"?

2020. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2#- esnél a pont, én is így gondolom.
2020. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!