Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen környék a kilencedik...

Milyen környék a kilencedik kerület?

Figyelt kérdés
Milyen ott a gyilkossági arány?

2020. jún. 26. 15:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Igen, csökkenteni szeretném a valószínűséget, hogy kinyírjanka, illetve olyan lakásba sem költöznék!
2020. jún. 26. 17:53
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem konzultákj egy pszichológussal...
2020. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A Vásárcsarnok környéke a legjobb környék a IX. kerületben: a Fővám térre fut ki a Váci utca, itt van a Corvinus egyetem, a Bálna is a közelben van, közlekedésileg is kiváló: 4-es metró, 2-es villamos, 47-es és 49-es villamos, stb.
2020. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, te nyugdíjas vagy?

Én még életemben nem találkoztam ennyire parás emberrel!


Ha most azt mondom, hogy a IX. kerületben öltek meg már embert, akkor nem költözöl oda?

Pár éve a Népligetben megöltek egy nőt. Az a Vásárcsarnoktól kb. 3-4 km-nyire van. Mennyiben befolyásolja ez a lakásválasztásodat...??


Hány évtizedes gyilkossági statisztika kell???


A nagy számok törvénye alapján minden kerületben történt már ilyesmi...

2020. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ebben kerületben van az ország egyik legjobb kéttannyelvű iskolája (kompetencia felmérések alapján), az ország egyik legélhetőbb lakótelepe (József Attila), valamint a Tan Kapuja Főiskola. Részemről pozitív a IX. Újbudán is sok cigányt láttam, meg csövest, ennyi erővel az is szar, veszélyes kerület. Egyébként a betörési statisztikák alapján a IX. jobb, mint a XI.
2020. jún. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A XII. kerület egyik legnevesebb iskolájából megpróbáltak gyerekeket elcsalni, a XVII. kerületben embert öltek és droggal kereskedtek. Nem lehet olyan kerületet mondani, ahol még semmi nem volt.
2020. jún. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!